Hoşgeldiniz  

1 Milyon TL’lik Daireler Geliyor mu?

Murat Hamzaoğlu | 09 Mayıs 2016 | Manşet, Murat Hamzaoğlu

bir-milyon-tl-murat-kose

1 Milyon TL’lik Daireler Geliyor mu?

Kim ne derse desin, ilimiz inşaat sektörünün bir numarası Rengin İnşaat. Bunu söylerken, gerek yapılan işler, gerekse yapılacak olanlar, gerekse yapılacak olanların planlanmasını göz önünde bulundurarak söylüyorum.

Rengin İnşaat’ın iki patronu var. Metin Alan ve Erhan Güleryüz. Rengin’in bu iki ortağı öyle bir ikili oluşturmuşlar ki, her geçen gün hayran kalıyorum.

Metin Alan ve Erhan Güleryüz’ün isimlerini hep duyardım. Son dönemde tanıştım da ama birkaç gün önce, benim de fikrimi ve görüşlerimi almak amacıyla bir araya geldiğimizde, o zaman “TAMAM” dedim…

Rengin İnşaat Panorama ile başlayan ve Panorama 4’e kadar gelen bu serüvende sadece Yuvacık Tınaztepe’de yaklaşık 500 konut üretmiş olacaklar. Hatırlatayım, Panorama 1-2 bitti, 3 teslime kısa süre kaldı. Panorama 4’te birkaç ay içinde başlanacak…

Alan ve Güleryüz’le yaklaşık olarak birkaç saat geçirdim. Sağ olsunlar, benim de bu sektörde on beş yıllık tecrübeme de saygı duyarak bir toplantı ve bir dizi yer keşfi yaptık.

Şunu gördüm, müthiş bir ikili oluşturmuşlar. Her şeyin para ve güç olmadığını bu ikiliyle geçirdiğim birkaç saate anladım…!

Aralarında öyle bir saygı oluşturmuşlar ki, ben böyle bir şey görmedim. Ben bile kısa sürede olsa onların havasına girdim!

Bitmek tükenmek bilmeyen enerjileriyle, bu iki zeki ve başarılı insanın kafasında öyle projeler var ki, bazıları hayal bile edemez ama bu ikili bunu da yapacaklardır.

Bizler Panorama 3’ü konuşurken onlar neredeyse Panorama 9’u konuşuyorlar. Öyle bir heyecan var içlerinde, çok şaşırdım!

Rengin İnşaat Panorama 1,2,3,4,5 diye gidiyor ama sadece sizle küçük bir detay paylaşayım. Rengin İnşaat çok kısa süre içinde 1.000.000 TL’lik dairelerle karşımıza çıkarsa şaşırmayın! Ama ne daireler…!

Herkes üç yüz, beş yüz milyonluk daire yapar ve satar ama bir milyonluk daireyi yapar ve satarımı, kolay kolay kimsecesaret edemez. İşte Rengin buna hazırlanıyor.

Bu proje ne zaman hayata geçer ve hangisinde olur Panorama 5, 6,7, 8,9 bilemem ama benim de hayalini kurduğum, bir milyonluk daireleri görme hevesini Rengin İnşaat’tan başkası da yapamaz. Kısaca diyebilirim ki, bu ikili çok özel. Beni de bu kısa sürede bunu yaşattıkları için, Sevgili Metin Alan ve Erhan Güleryüz’e çok teşekkür ederim. Gerisi diğerlerin başına diyelim..!

BİZİM KOCAELİ GAZETESİ MURAT HAMZAOĞLU KÖŞE YAZISI LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle