Hoşgeldiniz  

262 TOWERS YOĞUN KATILIMLA TANITILDI

admin | 08 Mayıs 2017 | Manşet, Manşet Üst, Proje

262 Towers Kocaeli Yoğun Katılımla Tanıtıldı

Suudi Arabistanlı yatırımcı Muhammed El Kattan ve Türk ortağı Burçin Şahin tarafından yapılan 262 Towers’ın lansmanı yapıldı

Gerçekleştirilen lansmana yatırımcılar Muhammed El Kattan ve Burçin Şahin, AK Parti milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Kocaeli Birlikspor Başkanı Erhan Yılmaz ve çok sayıda işadamı katıldı.

14 KATLI PROJE

Kocaeli’nin yükselen değeri olan 262 Towers, 14 katlı projesi ile ofislerin yer alacağı iki adet business center ve bir adet konut rezidans binası ile kentin vizyonunu değiştirecek. D-100 Karayolu üzeri Yahya Kaptan Mahallesi’nin yanında Symbol Alışveriş Merkezi’nin karşısında hayata geçirilecek olan proje, 2019 yılında hizmete girecek. Business Center bölümünde toplam 420 adet ofis bulunacak. Ofislerin altında 18 adet kafe & restoran olacak. Kafe ve restaurantların tamamı dev bir kürenin yer alacağı meydana bakacak. Rezidans alanının en üst katında ise 360 İstanbul Restoran hizmet verecek.

TÜRK ORTAK BURÇİN ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR

Gerçekleşen lansmanda konuşan Türk ortak Burçin Şahin, ‘’Türkiye’nin en gelişmiş, en iyi planlanmış en teknolojik altyapısına sahip binalarımızı İzmitli biri olarak şehrimize yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kentimizin cazibe merkezi haline gelmesini planladığımız 262 Towers projemizde sizleri kral ve kraliçeler gibi yaşatacağız. Bu projede bize destek olan Belediye başkanımıza ve ekibime teşekkür ediyorum. Bize ve ülkemize güvenerek yatırımda bulunan Muhammed El Kattan’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi. Şahin’in ardından kısa bir teşekkür konuşmasını gerçekleştiren Muhammed EL Kattan, ‘’Sayın kaymakamıma, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a ve destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum’’ ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,6061
EURO 4,0316
BIST 95.147
ALTIN 145,4041

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle