Hoşgeldiniz  

262 TV “YILIN İNŞAAT FİRMASI”NI SEÇİYOR…

admin | 18 Şubat 2017 | Manşet, Manşet Üst

TV 262 “Kocaeli Yılın İnşaat Firması”nı seçiyor

TV 262 tarafından düzenlenen “En İyiler” içinde “Kocaeli Yılın İnşaat Firması” oylamasında, ilimizin beş büyük firması liste içine girdi.

BEŞ İNŞAAT FİRMASI 

TV 262 tarafından düzenlenen “En İyisini Sen Seç” sloganı ile İlimizdeki firma ve kişilerin bir çok özellikleriyle oy kullandırarak en iyilerini seçiyor. Seçimler içinde, gayrimenkul sektörünü ilgilendiren bir kaç seçim içinde biz, beş inşaat firmanın içinde olduğu”Yılın İnşaat Firması” oylamasını öne çıkartmak istedik.

LİSTEYİ ELEŞTİRENLER FAZLA..!

262 TV oldukça başarılı bir işe imza atmış ama liste konusunda eksik olduğunu söyleyenler oldukça fazla. Bu kentin 1 numaralı inşaat firması “PEKDEMİR İNŞAAT” olmayışı ve buna benzer bir çok başarılı inşaat firmalarının olmayışı, bu anketin başarısına gölge düşürecek gibi duruyor.

LİSTEYE GİREN İNŞAAT FİRMALARI

UMF Yapı Erkan PEKSOY


1996 Yılında Faaliyetlerine Başlayan UMF Yapı Türkiye nin bir çok bölgesinde iz bırakan projelere imza atmış ve akıllarda kalan çalışmaları ile bölgeye değer katmıştır,Kocaeli de EMAR DELUX Projesi ile adından sıkça söz ettirecek bir kurum.

RENGİN İNŞAAT – Metin ALAN Erhan Güleryüz


Yaşadığımız Bölgenin ihtiyacını görerek ve bilerek başlatılan ÇARŞI YAPI, ALAN PANORAMAKENT 1 ve 2 projelerinde sadece bugünü değil yarınları da düşünerek sektörün gelişmiş tüm imkanlarını kullanarak modern dükkan ve konutlar inşaa ediliyor.

Sanberk İnşaat


2001 yılında Ayhan ÖTER tarafından kuruldu.Genç ve idealist kadrosu, dinamik ve atılımcı karakteri ile uzmanlık isteyen işlere imza attı. Tüm projelerde en ince ayrıntıdan başlayarak en iyiyi ve en kaliteliyi sunma hedefinde oldu.

Mamikler İnşaat- Haluk MAMİK


1997 yılında Haluk ve Faruk Mamik tarafından kuruldu.Yüksek kaliteli hizmetlerin sürekliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini her geçen gün artırma politikası ile faaliyetlerini sürdürnektedir.

Murat Mustafa SATI İnşaat


Kocaeli merkezli olan inşaat şirketi Kocaeli ve civarı illerde yatırımlarına devam ederken Kocaeli Defterdarlığı tarafından 2012 yılında vergi rekortmeni olmuştur.

ANKETİ VE OYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN…

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle