Hoşgeldiniz  

Ahmet Pekin Körfez’de emlakçılarla bir araya geldi

admin | 11 Mayıs 2016 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Körfez, Manşet

korfezli_emlakcilardan_tam_destek_07052016_1313

Ahmet Pekin Körfez’de emlakçılarla bir araya geldi

Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin, Körfez Emlakçıları ile Kızılkaya Lezzet Restoranında kahvaltı düzenledi.
Kızılkaya Lezzet Restorant’ında verilen kahvaltıya Körfez Birleşik Esnaf Odaları başkanı Yahya Öztürk, Körfez Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ferit Kır, Körfez Şoförler ve Otomobilciler Derneği Başkanı Ali Karadeniz, Körfez ilçede faaliyet gösteren Emlakçılar katıldı.
Kahvaltıda konuşan Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin, “Biz Emlakçıların Odalaşması için Körfez ilçemizde de imza toplamak için bir araya geldik. Tüm ilçemizde Emlak sektöründe faaliyet gösterenlerle bir araya geliyoruz. Şu an ilçe ilçe dolaşarak meslektaşlarımızla hem kahvaltıda birlikte oluyoruz, hem de odalaşmak için gereken imzaları toplamaya başladık” dedi

Emlakçılar odasının kuruluş süreci hakkında bilgi veren Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin, “Kocaeli Emlakçılar Odası kuruluş hazırlıkları 25 Aralık 2015 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan yetki alınarak tamamladı, imza aşamasına geçildi. İmzalar ilk olarak Kandıra ilçesinden alınmaya başlandı. Bu süreç sıra ile tüm ilçelerin gezilmesiyle tamamlanacak. İmza toplama sürecini tamamladıktan sonra odamız kurulmuş olacak” dedi. Emlakçılar odasının kurulmasının önemine vurgu yapan Pekin, oda emlakçıların kurumsallaşmasını ve güvenirliğini arttırdığını söyledi. Pekin, “Kocaeli Emlakçılar Odası, Kocaeli halkı ve emlakçılarına hayırlı olsun. Diğer ilçelerden de aynı katılımı bekliyoruz” dedi.

HABER KÖRFEZ MANŞET GAZETESİ HABER LİNKİ İÇİN…

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle