Hoşgeldiniz  

DOĞAN, AKKURT ROYAL CİTY’İ ZİYARET ETTİ

admin | 10 Mayıs 2017 | İzmit Belediyesi, Manşet, Manşet Üst, Proje, Son Dakika

Başkan Doğan Akkurt Royal City’i ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Akkurt Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt’u ziyaret ederek, yeni konut projesi Akkurt Royal City hakkında görül alış verişinde bulundu.

KEMALETTİN AKKURT’TAN BİLGİ ALDI

Akkurt Grup tarafından Yahya Kaptan Mahallesi Okyanus Caddesi, Doğa Koleji yanında başlatılan Akkurt Royal City konut projesinin ofisini ziyaret eden Başkan Doğan, Kemalettin Akkurt’tan projeyle ilgili detaylı bilgi aldı. 23 bin metrekarelik alanda 130 konuttan oluşan projenin İzmit’e yeni bir değer katacağını belirten Doğan,

KENTSEL DÖNÜŞÜM PLANLARIMIZ VAR

“İzmit eski yerleşim alanlarından oluşan, geçmişten kaynaklı çarpık yapılaşmanın oldukça çok olduğu bir şehir. Biz İzmit Belediyesi olarak, mevcut yaşam alanlarında iyileştirme ve yenileşme çalışmaları yürütmeye çalışıyoruz. Başta Cedit Mahallemiz olmak üzere şehrimizin farklı bölgelerinde kentsel dönüşüm planlarımız var.

HIZLI DÖNÜŞÜM İÇİN, ÖZEL SEKTÖR…

Cedit’te bu konuda önemli aşamaya geldik. Bakanlıkta olan projenin onaylanmasının ardından çalışmalara başlayacağız. Her zaman belirttiğim gibi, gerek şehrimizdeki dönüşüm çalışmaları, gerekse yeni konut alanları sağlanması noktasında devlet kurumlarının çalışmaları yeterli olmayacaktır. Daha hızlı bir dönüşüm ve yeni yaşam alanları için özel sektörün desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

AKKURT ROYAL CİTY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Eğer İzmit’i bir turizm şehri olarak inşa edeceksek, estetik ve modern yaşam alanlarına da ihtiyacımız olmaktadır. İzmit’in daha güzel, estetik ve modern yapıların çok olduğu bir şehir olması en büyük arzumuz. Bu alanda yapılan çalışmalara da destek oluyoruz. Akkurt Royal City projesi de İzmit’e değer katacak akıllı ev sistemleriyle donatılan son derece estetik ve modern bir proje. Kemalettin Beye şehrimize değer katan bu projeleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,6061
EURO 4,0316
BIST 95.147
ALTIN 145,4041

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle