Hoşgeldiniz  

DOĞALGAZIN GELMESİYLE FİYATLAR ARTABİLİR..!

admin | 29 Aralık 2017 | Manşet, Manşet Üst

Akmeşe’de fiyatlar artabilir

İzmit merkeze 27 kilometre uzaklıktaki yaklaşık 2 bin nüfuslu Akmeşe’yi doğalgazla buluşturacağının sözünü veren Başkan Doğan, bir sözünü daha tutarak Akmeşe’yi gazına kavuşturdu. Doğalgaza kavuşan Akmeşe’de gayrimenkul fiyatların artması beklenmekte

AKMEŞE VE CİVARI DEĞERLENEBİLİR

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın Akmeşe’ye doğalgazı sonunda kavuşturdu. Doğalgazın gelmesiyle birlikte Akmeşe ve çevresinin de gayrimenkul fiyatlarınında yukarıya yönde kıpırdadığı da gözlerden kaçmadı. Bölge emlak değerlendirme uzmanları ileri ki günlerde artışın devam edeceği yönünde görüşleri var ama yinede bölgeye yatırım yapmak isteyenlerin çok daha dikkatli takip etmelerinde de fayda olduğunu söylemeliyiz.

TÖREN VAR

Başkanı Doğan’ın girişimleri sonucu Akmeşe’ye doğalgaz götürülmesi için geçtiğimiz Nisan ayında çalışmalar başlatılmıştı. Projenin her aşamasını yakından takip eden Doğan’ın büyük çabaları sonuç verdi. Doğalgaz boru hattı çalışmalarının tamamlandığı Akmeşe’de 29 Aralık Cuma günü saat 12.00 de meşale yakma töreni düzenlenerek Akmeşe’de tarihi bir gün yaşanacak. Bir sözünü daha tutarak Akmeşe halkının doğalgaz özlemini gideren Başkan Doğan, meşale yakma törenine tüm vatandaşları davet etti.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

DOLPHİN KİRALIK OFİS

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,7831
EURO 4,5250
BIST $14.868
ALTIN 157,6293
© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle