Hoşgeldiniz  

Alpay Hacıoğlu’ndan Jet Cevap; “Ortada Oda Yok”

admin | 28 Nisan 2016 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet

alpay-hacioglu-ortada-oda-yok

KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu, Kocaeli Emlakçılar Odası’nı kurma yetkisinin Ahmet Pekin tarafından alındığını fakat Pekin’in henüz odayı kuramadığını ifade etti

 Kocaeli Emlakçılar Derneği (KEMDER) Başkanı Alpay Hacıoğlu, dernek binasında üyeler ile bir araya geldi. Kahvaltılı organizasyonda konuşan KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu, “Kocaeli Emlakçılar Odası’nın kurulması için yetki Ahmet Pekin’dedir. Fakat daha kurulmuş bir oda yok. Bu isimlerin hem kendilerini başkan ilan etmesi hem de KEMDER’e yönelik karalama kampanyası yapmaları bizleri üzmektedir” dedi

 

DERİNDEN ÜZDÜ

Hacıoğlu, “Son aylarda kamuoyunda üyelerimize Kocaeli Emlakçılar Odası’nın kurulduğu ve kurulmuş bir oda başkanı ve yönetim kurulu oluşturulduğu algısı yayılmaya çalışılıyor. Kurulmamış bir odanın; oda başkanı sıfatı ile gezmesi, açılış, düğün, ziyaret gibi etkinliklere katılıp çelenk, çiçek yollaması ve kartvizit dağıtmasını Kocaeli’de en çok meslek odamızın kurulmasını isteyen biz meslek gönüllülerini derinden üzmüştür” diye konuştu.

ZAFER KAZANMIŞ KOMUTAN GİBİ

“Kocaeli’de emlak odası kurulma çalışmasını yapmak üzere Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü tarafından yetki Ahmet Pekin’e verilmiştir” diye konuşan Hacıoğlu, “Konunun burası doğrudur. Fakat ‘Odayı biz kurduk başkanı benim biz olmasaydık odayı kimse kuramazdı’ şeklinde konuşup kendilerini zafer kazanmış komutan gibi ilan etmeleri yanıltıcı açıklamalardır. Aslında etik olmayan davranışlar ile bilerek kendilerini oda başkanı ve yöneticileri olarak görmeleri, oda kurucu başkanı sıfatını yakıştırmaları ve kartvizit dağıtmaları nahoş bir davranıştır” dedi.

BAŞLATAMADILAR

Henüz Kocaeli Emlakçılar Odası’nın kurulması için bir çalışma bile başlamadığını kaydeden Başkan Hacıoğlu, “Yaklaşık 4 buçuk ay önce oda kurma yetkisini alan kişiler, Kocaeli ilinde esnaf sicil kayıtlı yaklaşık 650 civarında emlakçı sayısı olmasına rağmen oda kurulum çalışmalarını başlatamamışlardır. Yetkiyi alan Pekin ve ekibinin 1 buçuk ayı kalmıştır. Bir an önce bizlere saldıracaklarına bu odayı kursunlar ve kongreye götürsünler. Meslek odasının kurulmasını en çok biz istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5818
EURO 4,0087
BIST 95.147
ALTIN 144,1872

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle