Hoşgeldiniz  

Aradan geçen 9 yıl sonunda “TÜYSÜZLER..!”

admin | 10 Ekim 2016 | Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

tuysuzler-son-site

Aradan geçen 9 yıl sonunda “TÜYSÜZLER..!”

Haber Murat HAMZAOĞLU

Kocaeli Emlak Haber olarak size İzmit Tüysüzler Mahallesi’nin son 9 yılda geldiği noktayı kısacık da olsa fotoğraflarla göstermeye ve anlatmaya çalışacağız. 

Bazen teknolojinin nimetleri bizleri hayretlere düşürecek duruma getirebiliyor. Bu haber de onlardan birini ortaya çıkartıyor. İzmit Tüysüzler Mahallesi’nin sen 9 yılda geldiği durumu gözler önüne getirmekte. Tüysüzler’de yıllar önce bir Atafen Koleji vardı. Şimdilerdeyse, Atafen Koleji neredeyse konutların arasında sıkışıp kaldı.

2007 YILINDAKİ TÜYSÜLER…

2007 yılındaki Tüysüler fotoğrafanı biraz dikkatli baktığımızda, gördüğümüz manzara Atafen Koleji ve hemen yanında yapılan sayılı villalardan oluşmaktaydı. Tüysüzler o yıllarda sakin ama ikamet etmek anlamında çok da tercih edilen bir bölge değildi. buna paralel yapılaşma da, diğer bölgelere göre çok da gelişmemişti. Aradan 9 yıl geçti…

TÜYSÜLER MAHALLESİ 2007 YILI GÖRÜNTÜSÜ

TÜYSÜLER MAHALLESİ 2007 YILI GÖRÜNTÜSÜ

2016 GÜNÜMÜZDEYSE, YER KALMADI

Yıl 2016, günümüz. Atafen Koleji ortada kalmış ve etrafı konut projeleriyle dolmuş. Neredeyse, konut yapılacak yer kalmamış. Boş bulunan her arsaya bir konut projesi kondurulmuş. Arasan geçen 9 yıl, Tüysüzler’i oldukça değiştirdi ve Tüysüzler bir anda popüler yerlerden biri oldu çıktı. Gerçekten bölgede kaliteli konut projeleri mevcut mu? Bu sorunu cevabıysa..!

TÜYSÜLER MAHALLESİ 2016 YILI GÖRÜNTÜSÜ

TÜYSÜLER MAHALLESİ 2016 YILI GÖRÜNTÜSÜ

PROJELER İNCELENMELİ

Bu kadar hızlı bir bölge gelişirse, karşılığında kaliteli ve kalitesiz konutların yapılması gayet normal olur. Bizler Tüysüzler’de gerçekten çok değerli konut projeleri olduğunu söylesek de, buna karşın çok da acele edilerek, kalitesiz projelerin olduğunu da söylemeden geçemeyiz. Eğer Tüysüzler’den konut alacaksanız, size tavsiyemiz, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra tercihinizi yapın.

 

 

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5863
EURO 4,0144
BIST 95.147
ALTIN 144,4575

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle