Hoşgeldiniz  

Artı Gayrimenkul, Nursel Kurtuluş’tan “ÖFKE”

admin | 13 Ekim 2016 | Emlakçı, Manşet, Manşet Üst

arti-yatirim-nursel-kurtulus

Artı Gayrimenkul, Nursel Kurtuluş’tan “ÖFKE”

Kocaeli İzmit’te faaliyet gösteren Artı Gayrimenkul’un ortaklarından Nursel Kurtuluş sosyal medya hesabında alamadığı hizmet bedeli için öfke dolu yazılar paylaştı.

İyi ki bu sosyal medya var. İnsanların yaptığı doğruları, hataları, güzellikleri, kötülükleri ve bir çok daha şeyleri paylaşma fırsatımız oluyor. İzmit ve emlak sektörünün içinde olan Artı Gayrimenkul’ün ortaklarından Nursel Kurtuluş’ta geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda bulundu. Yaptığı bir ticaretten dolayı, alacağı olduğu meslektaşını deşifre etti.

“ASLA HELAL ETMİYORUM!!!”

Nursel Kurtuluş, yine kendi gibi emlakçılık yapan Topçuoğlu Emlak’ın sahipleri Sefer ve Fatih Topçuğlu’nu sosyal medya hesabından, alacağanı tahsil edemediği için “Asla Helal Etmiyorum” dedi ve kendi meslektaşlarını da bu firmayla iş yapmamaları için uyardı. Biz kimin haklı, kimin haksız olduğunu bilmiyoruz ama bu suçlamalarda yenilecek yutulacak cinsten de değil.

ARTI GAYRİMENKUL NURSEL KURTULUŞ’UN PAYLAŞIMI
Merhabalar meslektaşlarım…takdir edersiniz ki sektörümüzde istisna da olsa yalan söyleyen sözünün eri olmayan iki yüzlü ve kul hakkı tanımayan insanlarda var . Malesef ki şahsım adına bende bu kişilerin mağduru oldum .iş karşılığı almam gereken meblayi uzun süre uğraşmama rağmen alamadım. Kendilerine bu meblayi asla helal etmiyorum !!! .TOPÇUOĞLU EMLAK (sefer topçuoğlu- fâtih topçuoğlu) NOT : BU ARKADAŞLARLA TİCARET YAPAN VEYA YAPMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIN TİCARETİNİ TEKRAR GÖZDEN GEÇİRMESİNİ ÖNERİRİM İYİ AKŞAMLAR Nursel Kurtuluş

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle