Hoşgeldiniz  

Başiskele Belediyesi’nin “YILDIZLARI” Beli oldu..!

admin | 22 Eylül 2016 | Başiskele, Manşet, Manşet Üst

yedi-yildizli-kent-site

BAŞSİKELE BELEDİYESİ’NİN YILDIZLARI BELLİ OLDU..!

Başiskele Belediyesi tarafından ilan edilen “YEDİ YILDIZLI KENT” onurunun..! Açılımları sonunda belli oldu. Belediyenin resmi web sitesinde “YILDIZLAR” içinde yazılarak yapılan bu tanıtım herkesin dikkatini çekti.

HUZUR
DOĞA
TURİZM
SAĞLIK
EĞİTİM
KONUM
YATIRIM

“DAĞ FARE DOĞURDU”

Başiskele Belediyesi aylardır bu sloganı kullanıyordu ama hiç kimse bu yedi yıldızın nasıl alındığı? Kimin tarafından verildiği? Yıldızların içeriği neydi? Kimse bilmiyordu. Sonunda belediye bu soruların cevabını verdi. HUZUR-DOĞA-TURİZM-SAĞLIK-EĞİTİM-KONUM-YATIRIM…İlk bakışta başlıklar çok etkileyici gelmesine karşın içi ne kadar dolu ve gerçekçi bakmak gerekiyor.

O ZAMAN KARTEPE VEYA İZMİT KAÇ YILDIZ?

Başiskele Belediyesi’ne Kartepe’de veya İzmit’te yaşayanlar sormalı. Bu yedi yıldız açılımları hangisi İzmit veya Kartepe’de yok? Kartepe’de “DOĞA” yok mu? Huzur, Eğitim, Sağlık, Konum, Yatırım, Turizim hemde “BABASI” yok mu? Yarın Kartepe veya İzmit Belediyesi “8 YILDIZLI KENT KARTEPE” diye ilan etse, kim ne diyecek?

BAŞİSKELE GERÇEKTEN YAŞANACAK BİR KENT AMA…

Başiskele gerçekten yaşanacak bir kent. Bunu kimse inkar edemez. Bu tarz tanıtım çalışmaları yaparken çok daha dikkatli olmak gerekiyor. Başiskele tüm sıkıntılarına rağmen diğer ilçelere göre daha iyi yönetiliyor. Yaşam için de en çok tercih edilen bir ilçe. Bunu kabul ediyoruz ama bu tür “YALDIZLI-YILDIZLI” reklam kampanyaları çok da doğru bulunmuyor ve tepki çekiyor. Bizden söylemesi…

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle