Hoşgeldiniz  

Başiskele Küçük Sanayi Sitesi Yatırımcıları Bekliyor

admin | 01 Mayıs 2016 | Başiskele, Manşet

basiskele-kucuk-sanayi-sitesi

Başiskele Küçük Sanayi Sitesi Yatırımcıları Bekliyor

Türkiye’nin en modern sanayi sitesi Başiskele’de Geçtiğimiz yıl açılan ve Türkiye’nin en modern sitesi olarak adlandırılan Başiskele Küçük Sanayi Sitesi’nde doluluk oranı yüzde 75’e ulaştı, yatırım için elinizi biraz çabuk tutun
Ford Otosan, Serbest Bölge ve limanların bitişiğinde yer alan Başiskele Küçük Sanayi Sitesi, hem konumu hem de büyüklüğüyle ön plana çıkıyor. Sanayinin kalbi olarak nitelendirilen ilimizde kurulan site, büyüklüğü açısından Türkiye genelinde ilk 100 içerisinde yer alıyor. Bursa’dan Gebze’ye kadar Başiskele Küçük Sanayi Sitesi, ilimizin ikinci büyük sanayi sitesi olma özelliğine de taşıyor.

Son kalan satılık işyerleri için elinizi çabuk tutun
Karayoluna bir kilometre, deniz mesafesine ise 200 metre olarak konuşlandırılan Başiskele Küçük Sanayi Sitesi, 185 bin metrekarelik alan üzerine yaklaşık bir yıl önce kuruldu. Farklı büyüklükte 420 işyerinin bulunduğu Başiskele Küçük Sanayi Sitesi bugünkü doluluk oranı ise yüzde 75’e ulaştı. Başiskele Küçük Sanayi Sitesi dükkanlara ilgi de her geçen gün artıyor. Sayılı sayıda kalan dükkanlar için herkesin elini çabuk tutması gerekiyor.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle