Hoşgeldiniz  

Başiskele Sanayi Sitesi’ni seneye görün! EMLAK HABER

admin | 06 Haziran 2016 | Başiskele, Manşet

basiskele-sanayi-sitesini-seneye-gorun

Başiskele Sanayi Sitesi’ni seneye görün!

Başiskele Sanayi Sitesi büyük bir hızla ilerliyor. Kendi içlerinde birçok sorunu çözen site, şimdi de yollarının tamamlanması ve iş merkezinin bitmesini bekliyor

Murat HAMZAOĞLU
Başiskele Sanayi Sitesi toplam 185 dönüm arazi üzerinde mevcut 34 blok ve 350 işyerinden oluşuyor. Önümüzdeki yıl da yapımı tamamlanacak olan 70 adet işyerinde de parçacı, nalbur, lokanta ve banka gibi bölümler yer alacak. Böyle devasa bir sanayi sitesinin de birçok sorunlarının olması normal. Sorunların en başında yol geliyor. Şu anda yolun yapımına başlanmış ve çok kısa süre için de bitecek. Bir başka sorun ticari işyerlerinin daha yapılmaması. Mesela bir banka bile yok. Toplu taşıma olmayışı da ayrıca bir sorun.

Başiskele Sanayi Sitesi HAYAL BİLE EDEMİYORUZ
Bize göre Başiskele Sanayi Sitesi’nin ciddi bir iş hacmi oluşmuş. Geçen sene de siteyi ziyaret etmiştik, şimdi çok daha farklı karşımıza çıktı. Üretim yapan birçok firma çalışıyor. Geçen seneden eser kalmamış. Gerçi hala kiralık işyerleri oldukça fazla ama satılık çok fazla dükkan olmayışı dikkatimiz çekti. Gördüğümüz o ki, bir sene sonra, belki de Başiskele Sanayi Sitesi konum ve durumuyla Türkiye’deki ilk üç sanayi sitesinin içine girecek gibi duruyor. Yapılanlar ve yapılmak istenenler tamamlanırsa, bir sene sonra durumunu hayal bile edemiyoruz.

Başiskele Sanayi Sitesi GÖZÜNÜZ KAPALI ALIN
Şunu açık ve seçik söyleyebilirim ki, ben sanayi sitesinden işyeri satın almak istesem, bu fiyatlara gözüm kapalı Başiskele Sanayi Sitesi’nden işyeri alırdım. Veya bu bölgede iş yapacaksam, kiralardım. Bunu kolay kolay söylemeyiz ama gördüğümüz önümüzdeki süreçte farklı ama çok farklı bir Başiskele Sanayi Sitesi çıkacak. Örneğin şu anda 84 m2 + 63 m2 idari bölüm, 63 m2 sundurmasıyla toplam 182 m2 bir işyeri 300 bin TL civarında. Ucuz değil ama şimdilik. Bir sene sonra bu işyeri ne kadar olur hep beraber görürüz!

Diğer ilgili konular;
basiskele sanayi sitesi
başiskele sanayi sitesi satılık
başiskele sanayi sitesi kiralık
başiskele sanayi sitesi satılık dükkan
sanayi sitesi nedir
sanayi sitesi yapı kooperatifi
sanayi sitesi
sanayi sitesi kooperatifleri
sanayi sitesi

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle