Hoşgeldiniz  

Başiskele Sanayi Sitesi’nde kaçırılmayacak fırsat

admin | 20 Ocak 2016 | Genel, Kocaeli Satılık Daire Haberleri ve Tanıtımları

Başiskele Sanayi Sitesi’nde kaçırılmayacak fırsat

Konut ya da ticari işyeri temininin kolay olduğu Kocaeli’de sanayi işyeri sahibi olmanın zorluğunu ortadan kaldıracak bir öneri sunuldu
Kocaeli’de konut ya da ticari işyeri sahibi olmanın bir zorluğu bulunmuyor. Zorluk, sanayi işyeri bulmada. Bu zorluğu ortadan kaldıracak bir öneri ortaya koyan Mehmet Malkoç, Kocaeli’nin parlayan yıldızı Başiskele’de, İzmit’e 12, Gölcük’e 3 kilometre mesafede, Ford-Otosan Serbest Bölge ve Limanlar bitişiğinde hızla cazibe merkezi olan bölgedeki işyerlerini taliplilerin dikkatine sunuyor.
 “Bu fırsat kaçmaz” diyen Malkoç, önerdiği işyerleriyle ilgili de şu bilgileri aktarıyor: “Bölge, ulaşım sorunu olmayan bir bölge. Tüm Kocaeli’ye hizmet verebilecek bir büyüklükte. 
200 dönüm arazi üzerinde 
450 işyerimiz hızla doluyor. Sitemizdeki işyerlerinin şuanda yüzde 75’i doldu. Sanayi işyerlerimiz 84 metrekareden başlıyor. 168 metrekare olanlar var, 360 metrekare olanlar var, 400 metrekare olanlar var. Yükseklikler; vinç kurmaya uygun. 
Ticari bölümdeki alışveriş dükkanları satışlarımız da başladı. Lokantalar, malzeme satıcıları, nalburlar, parçacılar, banka şubeleri, büfeler, çay ocakları şimdiden yerlerini almaya başladı. Konut ve ticari işyeri her zaman bulunup alınır ama sanayi işyeri ise her zaman bulunmaz. Değerlendirin isteriz. Buna İzmit Sanayi Sitesi bir örnektir. İncelemek için www.basiskelesanayi.com adresimiz ziyaret edilebilir. Özellikle video, satılık ve kiralık bölümlerinin incelenmesini öneriyorum.
Sepetlipınar Mahallesi Arpalık Caddesi No:118 5.Blok Kapı No:1 Başiskele adresindeki kaçırılmaz fırsatlar için (0262) 341 40 37 ve 0532 363 59 78 numaralı telefondan bilgi alınabilir
HABER…
.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5818
EURO 4,0087
BIST 95.147
ALTIN 144,1872

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle