Hoşgeldiniz  

Başkan Alpay Hacıoğlu’ndan KEO’na Eleştiri…

admin | 02 Ocak 2017 | KEMDER, Manşet, Manşet Üst

Başkan Hacıoğlu’ndan KEO Eleştiri

Kocaeli Emlakçılar Derneği KEMDER Başkanı aynı zamanda Kocaeli Emlakçılar Odası KEO  seçimlerinde başkan adayı olan Alpay Hacıoğlu odayı eleştirdi.

KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu sosyal medya hesabından Kocaeli Emlakçılar Odası’nın bir yılını değerlendirdi. Hacıoğlu yaptığı açıklamada odanın bir yıl sonunda bir saate hazırlanacak olan bir web sayfasının olmayışını, odanın tabelasının bile olmayışı eleştirilerini yaptı

ALPAY HACIOĞLU’NUN ODO ELEŞTİRİSİ..!

KEMDER Başkanı Apay Hacıoğlu’nun sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama…

“25-12-2015 (KEO ) Kocaeli Emlakçılar Odası kurulma yetkisi alındığı Tarih..İyisi,kötüsü ile tamamlanmış koskoca 1 Yıl.. Haksızlardı veya Haklıydık dediğimizin yıl dönümü..Muhakkak ki yeni ve ilk olmanın verdiği tecrübesizlikler olacaktı..Sabırla sabırsızlığı kovduk..Lakin bir çok kişi gibi hayal kırıklıkları beni de etkilemedi değil..Uzun Zaman kurulması için üyelerimizle mücadele ettiğim odamızın 1.yılında henüz bir WEB sayfasının olmaması,Oda binamızın Tabela değeri olmayan bir yerde oluşu,benim gibi düşünen üyeleri çok üzdü..Nitekim sabırla düzeleceğini umud ederek,Yeni yılda KEO’ mıza başarılar dilerim..Yepyeni yıla eksik kalmamak dileklerimle…!
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle