Hoşgeldiniz  

KONFORLU YOLLAR, KONUT YATIRIMLARINI ARTTIRDI

admin | 02 Haziran 2017 | Başiskele, Başiskele Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Yeşil alanları, imarlı yapılaşması ve asfalt yolları ile modern bir şehir görünümüne kavuşan Başiskele’de ulaşım konforlu hale getiriliyor. Başiskele Belediyesi’nin yaptığı planlamalar doğrultusunda açılan yeni yollar sonrasında ilçede konut yatırımları artarak, modern binalar yükselmeye başladı.

YEŞİLYURT’A ÖZEL İLGİ

İmarlı yolların tamamına yakınının açıldığı Başiskele’de yapılaşmanın yoğun olduğu bölgelerden biri olan Yeşilyurt Mahallesi Galip Erenoğlu Caddesi ve çevresi şehirleşmenin en güzel örneklerinden birisi. Bu imarlı şehirleşmeye karşılık yeşil alan, asfalt ve temizlik hizmetlerini hızlandıran Başiskele Belediyesi, Başiskele’de yaşayan ve yaşamak için Başiskele’yi tercih eden yeni komşularına sürekli hizmet veriyor. Bazı çalışmalarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde gerçekleştiren Başiskele Belediyesi vatandaş memnuniyetini ön planda tutuyor.

KAVŞAK DÜZENLENDİ

Bu çalışmalardan birini Galip Erenoğlu Caddesi’nin bin metrelik kısmında gerçekleştiren ekipler 20 metre genişletilen yolun asfalt onarımlarını gerçekleştiriyor. Ayrıca Trafik akışının yoğun olduğu caddenin Hürler Caddesi ile kesiştiği noktada kavşak düzenlemesi yapan ekipler daha sonra yolun tamamına aşınma asfaltı atacak.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

SATILIK BAŞİSKELE YUVACIK VİLLA

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5296
EURO 3,9612
BIST 97.366
ALTIN 143,1416
© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle