Hoşgeldiniz  

Pekin; “Bayan Emlakçıların Sorunlarını Çözeceğiz”

admin | 27 Ağustos 2016 | Manşet, Manşet Üst

ahmet-secil-bayanlar-site

“Bayan Emlakçıların sorunlarını çözeceğiz”

4 Eylül’de yapılacak olan Kocaeli Emlakçılar Odası seçimleri öncesi, başkan adaylarından Ahmet Pekin bayan emlakçılarla Aslı Börek’te kahvaltı programında bir araya geldi. Pekin; “Bayan emlakçıların sorunları var biliyoruz, biz sorunları çözeceğiz dedi.

Seçil yeşil; “Emlakçılık erkek egemenliğinde”

Bayan emlakçıların bir araya geldiği kahvaltıda sunumu ve açılış konuşmasını Kiaport Gayrimenkul Danışmanlarından Seçil Yeşil yaptı.  Seçil Yeşil açılış sunumunda;” Erkek egemenliğinde gibi gözüken emlakçılık sektöründe, bayanların ciddi sorunları var. Bu sorunları da çözmek için başkan adaylarından Ahmet Pekin ile bir araya geldik. Sorunlarımızı tartışıp, çözeceğiz” dedi.

ahmet-secil-bayanlar-site-secil

“Bayanların sorunlarını çözeceğiz”

Seçil Yeşil’in kısa sunumundan sonra söz alan başkan adayı Ahmet Pekin “Emlakçılık sektörü erkek egemenliğinde olduğunu biliyoruz. Bayanlar azınlık olsalar da mesleğimiz için büyük önem taşıyorlar. Sektörün daha iyi olması için çok daha fazla bayan emlakçılar olmalı. Başkan seçilirsek, bayan emlakçıların sorunlarını biliyoruz, çok kısa süre içinde de çözeceğiz iddiasıyla geliyoruz” dedi.

Bayan emlakçılardan destek istedi

Ahmet Pekin konuşmasının bir bölümünde 4 Eylül’de yapılacak olan emlakçılar odası için bayanlarda destek istedi. Sorunları birlikte çözmeyi de vaat eden Pekin, bayan emlakçılarla bir süre sohbet ettikten sonra kendi programını devam etmek için ayrıldı. Bayanlar bir süre daha sohbet ettikten sonra oraganize edenlere teşekkür edip dağıldılar.

ahmet-secil-bayanlar-site-secil1

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle