Hoşgeldiniz  

BİZ VE HAMİT YALÇINKAYA…(Eylem BÜYÜK Köşe Yazısı)

Eylem Büyük | 26 Ekim 2016 | Eylem Büyük, Manşet, Manşet Üst

eylem-hamit

BİZ VE HAMİT YALÇINKAYA…

Yıllar önce kesiştiğinde yollarımız, aynı çizgiden start almış gibiydik. 2008’li yıllar. Radyo televizyon bölümünden çıkma ben, inşat işlerinde taşeron olan Hürsoy Firması Hamit Yalçınkaya. Ve ikimizin de yabancı oluğu heybetli şehir Kocaeli…

Ben zamanla nasıl emlak ve gayrimenkuller hakkında tecrübeler edindiysem, Hürsoy İnşaat Firması yöneticilerinden Hamit Yalçınkaya’da her geçen gün başarı hikâyesine bir tuğla daha eklemeyi, her seferinde bir adım daha ileri yürümeyi başardı…

 
Takip ettiğim, incelediğim bütün projeleri için şöyle yorum yapabilirim ki;
Her projesinde müşterilerin istek ve taleplerini dikkatlice dinleyerek kendisine değil onların isteğine uygun mülkler oluşturmaya devam etti.

 
Her yeni projesinde bir önceki projenin tecrübesizliklerini yakaladı. Ve bu tecrübesizlikleri bir sonraki projesine artı olarak ekledi ve daha faydalı sonuçlar elde etti.

 
Bugün sosyal konut projesi mantığından lüks konut projesi yapmak mantığında sağlam adımlarla ilerlese de asla arkasında geldiği hikâyesini unutmadı.

 
Tüm “müşteri” adı verilen dostlarıyla aile samimiyetinde eksikler, yanlışlar ve teknik hatalarda “Hürsoy güvencesiyle” sloganına uygun çözümler üretmeye ve teknik ekipleriyle tam destek vermeye devam etti.

 
Son günlerde çiçeği burnunda yeni lüks projesi olan Green Life Sitesini taahhüt ettiği tarihten aylar önce teslim etmeye hazırlanan Sayın Hamit Yalçınkaya’nın yeni projesinin hazırlıkları içinde olduğunu biliyoruz.

 
“Green Life, sadece bizim için yeni bir deneyim değil, bölgenin de yepyeni bir rengi oldu” diyen Sayın Hamit Yalçınkaya’yı Kocaeli Emlak ailesi olarak tebrik ederiz.

 
Ne diyelim; iyi sonuçla bitmiş her işlem yeni bir başarı öyküsüdür.
Saygılarımla.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle