Hoşgeldiniz  

Bizler Bu Manşetleri Hak etmiyoruz…!

admin | 15 Haziran 2016 | KEMDER, Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

emek-hirsizi

Bizler Bu Manşetleri Hak etmiyoruz…!

Kocaeli Emlakçılar Derneği İftar yemeğinde, İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı’nın konuşması damgasını vurdu. Oda Başkanı Nizamettin Aşa, Kocaeli’deki oda kurulma noktasında ayak oyunlarının döndüğünü ifade ederek, “Gönül isterdi ki emek hırsızları da burada olsaydı da bunları onlara da söyleseydik” Dedi ve ortalık karıştı.

Murat Hamzaoğlu Haber Yorumu…
On beş yıldır bu sektördeyim, ben böyle bir şey görmedim. Kocaeli Emlakçılar Odası kurulma hayaliyle yaşayan bizler, oda kuruldu derken, bir hengamenin içinde buluverdik. Süreçte bir sürü sorun yaşadık. Bunlardan sonuncusu da tam bir facia! Kocaeli Emlakçılar Derneği (KEMDER) geçtiğimiz akşam (Salı) iftar yemeği düzenledi. Düzenledi düzenlemesine ama ortalık birden savaş alanına döndü. Özel sebeplerimden dolayı, iftara çok da katılmak istememe rağmen katılamadım. Neler olmuş neler? Yerel basını takip ettiğimde bizler neymişiz de haberimiz yokmuş.

Binlerce üyesi olan İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, seversin sevmessin oda kurma yetkisini alan ve Kocaeli Emlakçılar Odası’nı kuran ve kurucu başkan Ahmet Pekin ve arkadaşlarına “emek hırsızları” yakıştırmasını yapıverdi. Çok da normalmış gibi! Bu cesareti nereden aldı bilemiyorum ama ortalığı karıştırdı ve gitti. Manşetler ortada dört yerel gazetenin bu günkü manşetlerini sizle paylaşmaya çalıştım. Şimdi, biz hırsız mıyız?

Bunu yapmaya kimsenin hakkı yok. Çok acil düzeltilmesi gereken bir konu. Bunu kim düzeltir bilemem? Konun muhatapları, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa biri çıkacak ve benim hırsız olmadığımı söyleyecek! Emek memek anlamam, insanlar ellerini kollarını sallayarak, sağda solda “emek hırsızları” diyemez. Bu binlerce üyesi olan İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı bile olsa…!

“Emek Hırsızları”nın takipçisi olacağım. Bakalım konun muhatapları nasıl açıklamada bulunacaklar. Belki bu ağır ithamları yapan oda başkanı İstanbul’dan kıs kıs da gülüyor olabilir. “Nasıl karıştırdım ortalığı” diye! Benim mesleğimle ilgili bu gazete manşetlerini hiç hak etmiyoruz. İstanbul’dan küçük bir oda gibi görünüyor olabiliriz ama bizler bizler yürekli insanlarız…

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Bizler Bu Manşetleri Hak etmiyoruz…! için 1 yorum

  1. kartal dedi ki:

    sn murat hamzaoğlu belliki konuyu iyice öğrenmeden birilerinin size aktarmasıyla yanlış değerlendirmişsiniz. Orada tüm emlak firmalarına emek hırsızı damgası yapılmadı. sadece alelacele yangından mal kaçırır gibi gizli gizli oda yetkisi alan ve neredeyse tüm emlakçıların bulunduğu iftara katılmayan sözde emlak odası başkanına emek hırsızı denildi. ben sizin bu yanlış değerlendirmenizi hiç yakıştıramadım. en kısa sürede burada bu konuya açıklık getirip tekzip yayınlamanız gerektiğini düşünüyorum.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle