Hoşgeldiniz  

BU İLAN, EMLAK FİRMALARINI RAHATSIZ EDİYOR

admin | 09 Kasım 2015 | Genel

BU İLAN, EMLAK FİRMALARINI RAHATSIZ EDİYOR

Bu ilan, emlak firmalarını rahatsız ediyor
İlimizde geniş kesim tarafından tanınan bir inşaat firmasının internette yayınladığı ilan birçok emlak firmasını rahatsız ediyor
Bu sayfalarda sektörümüzün sıkıntılarıyla ilgili haberler yazmaya çalışıyoruz. İlimizde bine yakın emlakçı var. Bu işten para kazanıyorlar, işlerini yapmaya çalışıyorlar. Ama birileri çıkıp da bizim yaptığımız işi hiçe saymaya çalışırsa biz ona ‘dur’ demeye çalışıyoruz. Bunlardan biri de ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan inşaat firması. Kartepe ve İzmit’te konut yapan bu firma, kendi arsasını satıyor. Tabi satacaktır, emlakçıyla da çalışmak istemiyordur ama ilanında ‘İLAN ARSA SAHİBİNDEN OLUP 0 KOMİSYON’ yazmamalı.

KANDIRIYOR MU?
Bizler ona ‘doğru dürüst iş yapamıyorsun, yarım işler yapıyorsun, seni şikayet ediyorlar’ diyor muyuz? Veya sattığı arsaya fiyat olarak 300.000 Euro belirlemiş aslında arsası 200.000 Euro bile etmez diyor muyuz? Önce bizim mesleğimize saygı duysun. İnsanları ‘komisyonsuz’ yazarak kandırmaya mı çalışıyor? Emlakçılar bu tür yazılardan rahatsız. İnşaat firma ismi kullanmadan haberi yapıyoruz, umarız kısa sürede bu ilan açıklamasını düzeltir. Biz takipçisiyiz.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle