Hoşgeldiniz  

BUREAU Satış ekibini tebrik ediyoruz…

admin | 22 Ekim 2016 | Genel, Manşet, Manşet Üst

buro-site

“BUREAU” Satış ekibini tebrik ediyoruz…

Kocaeli’nin en büyük ve iddialı projelerinden biri olan Double Tree By Hilton ve Bureau-Residence’ın web sayfasındaki farklı tanıtım bilgileri için BUREAU’un satış ekibini kutluyoruz.

BUREAU FARKLI TANITIMI

Bir çok inşaat firmaları satış ve tanıtım Stratejinin başında web sayfaları gelmekte olduğunu biliyoruz. İlimizdeyse bu konu oldukça başarısız olduğunu söyleyebiliriz. Böyle olunca da farklı olan bir şey karşımıza çıkınca da sizlerle paylaşmak isteriz. Bunlardan biride BUREAU’un satış ekibinin farklı bir tanıtımını sizlere anlatmak istedik.

TÜM SATILIK BÜROLARIN AYRINTILARI…

http://www.bureau-residence.com/ Bu sayfayı ziyarete ettiğinde, karşınıza çıkan “Satın Alma ve Kiralama için Tıklayınız” ibaresiyle farklı bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Bu sayfada tamamen görsel olarak sizi bilgilendiren kat planları ve satılan, kiralanan, satılmış, kiralanmış bürolar renklerle ve ayrıntılı şekilde sizi bilgilendiriyor.

OTURDUĞUNUZ YERDEN PROJEYİ TANIYORSUNUZ

BUREAU Satış ekibinin hazırladığı bu detaylı tasarımla birlikte, oturduğunuz yerden her türlü bilgiye ulaşmanız mümkün. Bu tür bir yatırım yapmak isteyenlerde, öncelikle ön bilgi almak isterler. BUREAU Satış ekibi de bu durumu biliyor olmalı ki, bu tür bir çalışmayla yatırımcısına kolaylık sağlamayı hedeflemiş.

DİĞERLERİ ÖRNEK VE İNCELEMELİ…

İlimizde bir çok büyük inşaat firması var ve bunların satış ekipleri. Baktığınızdaysa, birbirinden hiç bir fark olmayan web sayfaları ve tanıtım şekilleri var. Belki de  BUREAU incelediklerinde bizlere hak verecekleridir! Kendileri de örnek alabilir ve daha yaratıcı olabilirler. Olduklarında da bize bildirirlerse, onların da haberlerini yapmaktan zevk alırız.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5818
EURO 4,0087
BIST 95.147
ALTIN 144,1872

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle