Hoşgeldiniz  

“BUREAU RESIDENCE” Kocaeli emlakçılar satacak…

admin | 01 Ağustos 2016 | Kartepe, Manşet, Manşet Üst

kemder-baskan-site

“BUREAU RESIDENCE” Kocaeli emlakçılar satacak…

 

Murat Satı İnşaat’ın Kartepe’de yaptığı Bureau Residence projesini, Kocaeli Emlakılar Derneği ile yapılan anlaşma gereği, belli komisyon oranında ilimizin emlakçılarına sattıracak.

Lansman, Maşukiye’de yapıldı

Geçtiğimiz cumartesi günü Maşukiye Cevizdibi Restaurant’ta Kocaeli Emlakılar Derneği (KEMDER) ile “BUREAU RESIDENCE” projesinin sahibi Murat Satı İnşaat tarafından düzenlenen tanıtımda proje lansmanı yapılırken, ayrıca projenin satışının da ilimizdeki emlakçılar tarafından satılması anlatıldı.

kemder1

Bir ilk oldu

İlk kez böyle devasa bir projenin satılmasına ilimizin emlakçıları aracılık yapacak. İlimizde bir çok büyük inşaat firmalarının “burun kıvırdığı” emlakçılara Murat Satı İnşaat satış yetkisini vermesi dikkat çekti. Belki de ilk kez böyle bir büyük projenin satış, ilimizdeki tüm emlakçılar tarafından satılması sağlandı.

Hacıoğlu teşekkür etti

Proje satışının Kocaeli emlakçılarına verilmesinden dolayı Murat Satı İnşaat yetkililerine teşekür eden Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu “Bu tür satışını üstleneceğimiz projeler mevcut, görüşmeler devam ediyor.” dedi.

 

Murat Satı yoktu!

Böyle büyük bir proje tanıtımında Murat Satı İnşaat’ın sahibi Murat Satı’yı gözler aradı. Yurt dışında olduğundan dolayı lansmana katılamayan Murat Satı olmayışı emlakçıları da bir taraftan üzdü. Böyle büyük bir birliktelikte, Murat Satı’nın olmayışı yadırgandı.

kemder2

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle