Hoşgeldiniz  

Çarşı Yapı AVM 206 Adet İş yeriyle ticari bir cevher

admin | 11 Mart 2013 | Genel

carsi-yapı-ticaret

Çarşı Yapı AVM 206 Adet İş yeriyle ticari bir cevher

Çarşı Yapı AVM, alanında tüm Türkiye’de tek olmasının da katkısıyla ülkemizde gerçekleştirdiği yeniliklerle ticaret odaklarının vizyonunu genişletmeye devam ediyor.

Kentimizin en köklü inşaat firmalarından bir tanesi olan Rengin İnşaat tarafından bir girişimcilik harikası olarak 85 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen Çarşı Yapı AVM 415`den 820 metrekareye varan çeşitli büyüklükteki 206 adet iş yeriyle adeta bir çekim merkezi olarak göz dolduruyor. MIA alanı olarak belirlenen bölgede Avrupa standartlarında bir alışveriş merkezi olan Çarşı Yapı AVM, kentimizin alışveriş noktasında kalbi olacak gibi görünüyor.

YÜZDE 70 DOLULUK
Yaklaşık yüzde 70 oranında bir doluluğa sahip olan çağdaş alışveriş merkezi alt ve üst yapı çalışmalarının tamamını çok uzun süre önce tamamlamış bir yatırım olmasıyla da fark yaratıyor. Çevre düzenlemeleri ve ışıklandırma sistemleriyle de Kocaeli`de bir ilki gerçekleştiren site hizmetleri konusu da ki farklı ve etkili yatırım anlayışı sayesinde de yalnızca Avrupa`da bulunan rakiplerine bile fark atarak yatırımcıların odak merkezi haline gelmiş durumda.

BOLCA YEŞİL ALAN
Kaliteyi kendisine şiar edinen ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Rengin İnşaat mevcut projede hiç bir fedakarlıktan kaçınmamış olmasıyla da biliniyor. İnşaat alanı yüzdesini, uygun görülen oranların çok altında tutarak, yeşil alana daha fazla yer ayıran Rengin İnşaat çevreye olan saygısını da göstermiş durumda. Bu vesileyle yalnızca bir alışveriş merkezinden öte sosyal sorumluluğunu da yerine getiren firma site yönetimiyle koordineli gerçekleştirdiği çalışmalarıyla göz dolduruyor.

YENİ BİR MODEL
Pek çok farklı konuda hizmetler sunan firmaları kentin kargaşasından kurtarıp, kaliteli hizmetin adresi olmaya davet eden Çarşı Yapı AVM, yine kent merkezine son derece yakın bir mesafeye taşıdığı alanında uzman firmalara da ev sahipliği yapıyor. Pek çok farklı sektörde hizmetler sunan firmaları bünyesinde barındıran site, Türkiye`nin bir çok farklı noktasına da örnek olabilme tecrübesine de sahip. Bir ilki gerçekleştirerek İzmit`te kurulan AVM, bir model olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.
FARK YARATIYORÇarşı Yapı, tüm bu hizmetlerinin yanı sıra, şehrin içerisinde sıklıkla yaşanan problemlerden bir tanesi olan park sorununa da çözüm oluyor. 600 araçlık otoparkı ile göz dolduran AVM, kontrollü giriş-çıkışı, yirmi dört saat kameralı güvenlik sistemi ile sitedeki dükkan ve işyeri sahiplerinin yaşamını kolaylaştırılıyor. Çarşı Yapı, şehrin kalabalığı içerisinde sıkışan bir çoksektöre ait firmaların müşterilerine daha etkin ve kolay hizmet sunabileceği mükemmel bir alışveriş merkezi olması nedeniyle benzerlerinden bir adım daha öne çıkmaktadır.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle