Hoşgeldiniz  

Casaba Residence SATILIK daire fiyatları ne kadarmış?

admin | 18 Mayıs 2016 | Manşet, Nostalji

sirmen

Casaba Residence daire fiyatları ne kadarmış?

2010 yılında inşaatına başlanan ve ilimizin ilk otel konforunda! İsminden de anlaşılacağı gibi residence hizmeti vermeyi hedeflenen Casaba Residence o tarihlerde daire fiyatları ne kadardı hiç merak ettiniz mi? Merak ettiyseniz Bizim Kocaeli gazetesi 23 Eylül 2010 Perşembe günkü haberinden bir alıntı yaparak sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Residence hizmeti var mı?

1+1’ler  65 Bin TL, 3+1 daireler Casaba Residence 123 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış. Şimdiki fiyatları 1+1 dairelerin 125 Bin TL, Casaba Residence 3+1 daireler 250 Bin TL’den satışta görmeniz mümkün. Belki fiyatlar konusunda yeteri kadar prim yapmış diyebiliriz ama otel konforunda residence hizmeti verilir mi tartışılır!

Bizim Kocaeli Gazetesi’nin haberine göre…
Kocaeli Emlak Haber nostalji kuşağımızda Casaba Residence’i işlemeye çalıştık. Bizim Kocaeli Gazetesi’nin 2010 tarihli haberini, noktasına, virgülüne kadar sizlerle paylaştı. Tam üzerinden 6 yıl geçmiş. Belki de bundan sonra yatırımlarınızı bu haberi okuduğunuzda farklı değerlendirebilirsiniz.


2010 Tarihli Bizim Kocaeli Gazetesi Haberi…

SİRMEN’İN EVLERİ SATIŞA ÇIKTI

Köseköy’de inşa edilecek Casaba Residence satışa çıktı. Konutlar ilk gün itibariyle büyük ilgi görüyor

Eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve milletvekili Sefa Sirmen`in bacanağı yüksek mimar Murat Satı`nın firması Murat Mustafa Satı İnşaat, Kocaeli`de bir ilke imza atıyor. Kartepe Dumlupınar Mahallesi Sakıp Sabacı Caddesi 15. Kolordu Yanı`nda inşaatına başlanan ‘Casaba Residence` ev sahibi olmak isteyenlere aynı zamanda geniş bir yaşam alanı da sunuyor. 12 ile 24 ay arasında bitecek evler aynı zamanda Kocaeli halkına residence hizmeti sunacak ilk evler olacak. Konut sahibi olanlar otel hizmeti gibi 24 saat her türlü hizmeti alabilecek.

FİYATLAR UYGUN

1+1 ve 3+1 şeklinde 8 farklı tip olmak üzere toplamda 21 blok ve 300 daireden oluşacak evlerin fiyatları da oldukça uygun. 65-74 metrekare alana sahip 1+1 evler 65 bin ve 81 bin TL`ye satışa sunulurken, 121-135 metrekare arasında olan 3+1 evler 123 bin ve 168 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılacak. Blokların hepsi bahçe kat, orta kat ve son kat olmak üzere üç kattan oluşacak. Kalitesi ve sunduğu imkanlara göre fiyatların son derece uygun olduğunu hatırlatan Sirmen, evlerin fiyatlarının teslim edilme aşamasına gelince iki katına çıkacağını hatırlattı.

SİRMEN DE EV ALDI

47 bin metrekarelik alanda kurulan ve temeli yeni atılan Casaba Residence`ın kaliteli ve lüks olmasına özen gösterdiklerini söyleyen Sirmen de depreme dayanıklı konutlarda çocuklarının oturacağını belirtti. Temel felsefelerinin kalite ve ucuzluk olduğunu da dile getiren Sirmen, “Havuz, otopark, fitness, cafe ve restoran gibi insanların ihtiyaç duyduğu her şey olacak” dedi.  24 ay içinde tüm evlerin hepsi teslim edileceği gibi, bloklar bittikçe ilk yıl içinde de teslimlerin yapılmaya başlanacağını sözlerine ekleyen Sirmen son olarak şu ifadeleri kullandı;

24 AY TAKSİT

“Yüzde 75 peşinat alınacak. Bu peşinatı anlaşmalı bankalardan çekebilecekler. Geri kalan yüzde 25 ise evler teslim edilene kadar faizsiz ödenebilecek. Bir yılda teslim alan bir yıl içinde, iki yılda teslim alan iki yılda yüzde 25`lik kısmı ödeyebilecek.” Tıpkı iklimsel cihazlar gibi konutların da artık A, B, C sınıfı olduğunu söyleyen Murat Satı ise evlerin enerji tasarruflu olacağını belirtti. Satı Köseköy`de yapılacak konutlarla ilgili olarak, “Evlerin izolasyonu enerji tasarrufuna göre yapılacak. Evlerin hepsi A sınıfı enerji tasarrufuna uygun şekilde dizayn edilecek” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle