Hoşgeldiniz  

CHP; “Bir durdurmayın…!” Murat HAMZAOĞLU Yazı…

admin | 10 Eylül 2016 | Manşet, Manşet Üst, Murat Hamzaoğlu

murat-kose-haber-chp

CHP; “Bir durdurmayın…!”

Bu kenti anlamakta zorlanıyorum. Siyasi olduğunuzda veya siyaset yaptığınızda hemen her şeyi anlayacak, bilen ve uzman durumuna gelen bir kent toplumu olup çıkıyoruz.

Adam daha MİA’nın açılımını bile bilmiyor karşımıza çıkıyor, dava açıyoruz…Kentsel Dönüşüm nedir bilmez ama karşımıza çıkıp dönüşüm adına ahkam kesmeye çalışıyor

Tabi ki, her şeyi bilmek durumunda değilsiniz ama bu konuda bilgi almanız gerekmiyor mu? Bir şeyler konuşurken, sırf siyasisin diye sana inanmak durumunda mıyız? 

Gündemde iki konu var. Aslında da çok önemli iki konu ve sektörün içinde olduğum için de yakından takip ettiğim iki gündem…
Kentsel Dönüşüm…
MİA Merkezi İş Alanı…

Yerel CHP yönetimleri basın toplantısı yapıyor ve yerini bile bilmedikleri MİA’nın zor bir proje olduğunu ve İzmit’e hiç de uygun olmadığını, hatta zarar vereceğini iddia edebiliyor. Basın açıklamasında “Biraz kararsızlığımız var” deniliyor. Neden diye sorsan? O da bilmiyor, muhalefet olsun..!

Bir başka CHP basın toplantısında “Kentsel Dönüşüm hakkında bilgi sahibi olunmalı” diyor, bunu da basın toplantısında bizlerle paylaşıyor! Biz sizin ağzınızın içine bakarken, siz daha ne olduğunu bilmediğiniz işlere neden muhalefet yapıyorsunuz?

Hiç birinizin doğru dürüst bilmedi bir MİA tutturdunuz, her şeye itiraz. Sizler bile eminim itiraz nedenlerinize gülüyorsunuz ama yine de itiraz ediyorsunuz…

Madem bu kadar MİA’yı önemsiyorsunuz, neden tartışmaya açmıyorsunuz? Doktorlar, avukatlar kendi içinizde bilip bilmeden tartışıyorsunuz ama konuyu en iyi bilen emlak odası veya inşaat odalarıyla bir kere bile görüşme ihtiyacı duymuyorsunuz!

Siz MİA’nın ne olduğunu veya İzmit’e neler katabileceğini bilseydiniz ama gerçekten bilseydiniz o zaman ne dediğimi çok iyi anlayabilirdiniz…

Sevgili partililerim, gelin el birliğiyle MİA ve Kentsel Dönüşüm için bir araya gelip bu sorunun ne olduğunu önce anlayalım. Daha sonra neye itiraz edecekseniz edin…!

 

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle