Hoşgeldiniz  

KİRANIZ GÜVENCE ALTINDA

admin | 18 Mart 2017 | Manşet, Manşet Üst

Ev sahipleri dikkat..! “KİRANIZ GÜVENDE”

Uluslararası gayrimenkul firması olan Coldwell Banker kendilerine özel olarak hazırladıkları kampanya ile artık ev sahipleri kiralarını yıllık alıyorlar.

KİRALARINI PEŞİN ALIYORLAR

Coldwell Banker & Türkiye İş Bankası İşbirliği İle Mülk sahipleri, kiralarını peşin alıyor, kira ödenmeme riski son buluyor. Kiracılar, aylık kira bedelini daha düşük ödüyor. Mülk sahiplerinin kiraya verecekleri taşınmazlara ait aylık kiranın tam ve zamanında ödenip ödenmeyeceğine ilişkin kaygılarını ortadan kaldırmak ve aynı zamanda taşınmazı kiralayacak kişinin de daha düşük tutarlarda kira ödemesi yapmasını sağlamak amacıyla “Kira Kredisi” ürününü sadece Coldwell Banker müşterilerine özel olarak sunuyoruz.

KİRACILARDA İNDİRİM ALIYORLAR

Mülk sahiplerinin, kira bedellerini aylık yerine yıllık olarak tahsil ederek kira tutarında belirli bir indirim yapmayı kabul etmeleri durumunda, kiracıların yıllık kira bedelinin finansmanını teminen kullandırılması amaçlanan bu kredi ürünü ile; Mülk sahiplerine kiranın peşin olarak ödenmesi sayesinde aylık tahsilattaki belirsizlik/olası riskler giderilmiş, Kiracıya ise, orijinal aylık kira bedelinden daha düşük tutarda aylık ödeme yapma imkanı tanınmış olmaktadır.

DETAYLI BİLGİ Coldwell Banker…


Coldwell Banker izmit
Coldwell Banker kocaeli
Coldwell Banker başiskele
Coldwell Banker kartepe
Coldwell Banker gebze
Coldwell Banker darıca
Coldwell Banker dilovası
Coldwell Banker kandıra
Coldwell Banker körfez
Coldwell Banker derince


 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle