Hoşgeldiniz  

DEĞER KATACAK PROJE

admin | 11 Mart 2017 | Derince, Derince Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

DERİNCE’ye Değer Katacak Proje…

Derince’de yapımı devam eden Piri Reis Kültür Merkezi ve Yelken Kafe Restaurant ile Kapalı Yüzme Havuzu projelerini yerinde inceleyen MHP’li meclis üyeleri, her iki projenin de ilçeye değer katacağını ifade etti

MHP’LİLER PROJEYİ GEZDİ

Birbiri ardına önemli projelerin hayata geçtiği Derince’de yaz dönemi itibariyle hizmete açılması planlanan Piri Reis Kültür Merkezi ve Yelken Kafe Restaurant ile Kapalı Yüzme Havuzu’nda çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Gerçekleşen Derince Belediyesi Mart ayı Meclis Toplantısı’nın ardından Başkan Bulut ve MHP’li meclis üyeleri birlikte proje alanlarına giderek, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Bulut’un yanı sıra başkan yardımcısı Osman Ergin, AK Parti Meclis Üyesi Adnan Yıldız, MHP Meclis Üyeleri Hakan Karakaş, Abdurrahman Kaya ve Salim Sayar’ın katıldığı incelemeler kapsamında ilk olarak Piri Reis Kültür Merkezi ve Yelken Kafe Restaurant’a gidildi.

DEĞER KATACAK…

Yavuz Sultan Mahallesi Rıhtım Caddesi üzerindeki alanda inşa çalışmaları devam eden Yelken Kafe ile ilgili MHP’li meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Bulut, “Projemiz tamamlandığı zaman burası sadece kentimizin değil bölgemizin de en gözde merkezleri arasında yer alacak. Farkındalık oluşturacak olan bu projemizin işletmesini güvenilir bir markaya emanet etmek için titiz bir çalışma içerisindeyiz” dedi. Başkan Bulut ve beraberindeki heyet daha sonra çalışmaların devam ettiği Kapalı Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulundu. Çalışmaları yerinde gözlemleyen MHP’li meclis üyeleri her iki projenin de Derince’ye artı değer kazandıracağını belirterek, ilçenin yararına olan hizmetleri desteklemeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5762
EURO 4,0081
BIST 95.147
ALTIN 144,3278

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle