Hoşgeldiniz  

Doğan, Bakan Özhaseki ile Kentsel Dönüşümü Görüştü

admin | 16 Kasım 2016 | İzmit Belediyesi, Kentsel Dönüşüm, Manşet, Manşet Üst

bakanla-izmit-kentsel-donusum

Doğan, Bakan Özhaseki ile Kentsel Dönüşümü Görüştü

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti. Doğan, Bakan Özhaseki’yi ziyaretinde Kocaeli’nde geniş kapsamlı olarak ilk kez Cedit Mahallesi’nde yapılmakta olan kentsel dönüşüm projesi ve yeni itfaiye yönetmeliği konularını görüştü.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığındaki görüşmenin son derece verimli geçtiğini söyleyen Başkan Doğan “Cedit Mahallemizde başlattığımız kentsel dönüşümü Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızla birlikte yürütüyoruz. Hedefimiz vatandaşlarımızı memnun eden ve şehrimize değer katan bir proje olmasıdır. Bakanımız da projeye destek olmaya devam edeceklerini ifade etti” dedi.

“ESNAFIMIZ ZARARA UĞRAMASIN”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Bakan Mehmet Özhaseki ile görüşmesi sırasında uygulamada olan itfaiye yönetmeliğinden doğan sıkıntıları da anlattığını ifade ederek “yürürlükte olan itfaiye yönetmeliği birçok işyerini sıkıntıya uğratmaktadır. Şehrimizin ve esnafımızın zarara uğramasını hiçbir zaman istemeyiz Bu konudaki sorunumuzu Bakanımıza ilettim ve kendileri de bize hak verdiler. Çevre ve Şehircilik Bakanımız, mevcut yönetmelikle ilgili tekrar bir değerlendirme yapılacağını belirtti. Bakanımıza şehrimize gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle