Hoşgeldiniz  

KEMDER KADINLARI MORALI’YI ZİYARET ETTİ

admin | 16 Mayıs 2017 | Emlakçı, Manşet, Manşet Üst

Kadınlar KTO Başkanı Sibel Moralı’yı ziyaret etti

Alpay HACIOĞLU başkanlığında, Kocaeli Emlakçılar Derneği KEMDER Kadınlar Komisyonu, Körfez Ticaret Odası KTO Başkanı Sibel Moralı’yı makamında ziyaret etti

ORTAK SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sibel MORALI’yı makamında ziyaret eden KEMDER bayan komisyon üyeleri, KTO ile ortak geliştirilebilecek sosyal sorumluluk projeleri hakkında fikir alış verişinde bulundu. Kadınların iş dünyasında yaşamış olduğu zorluklara da değinilen toplantıda, kadın dayanışmasının önemine vurgu yapıldı. Birlik ve beraberlik içerisinde büyük başarılara imza atılacağı gibi, zorlukların da üstesinden daha kolay gelinebileceği konuşuldu.

“MORALI’YA BAŞARILAR DİLERİZ”

Sanayi ve Ticaret dünyasının önemli merkezlerinden biri olan Körfez Ticaret Odası’nda bir kadın başkanın olması bizler için gurur vericidir. KEMDER Kadinlar Komisyonu olarak, gerek iş dünyasında gerekse girişimciliği ile kadınlarımıza rol model olan Sibel Moralı’ya görevinde başarılar diliyoruz. Bizleri makamında ağırladığı için kendisine sonsuz saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

HACIOĞLU BAŞKANLIĞINDA…

Ziyarette, Başkan Alpay Hacıoğlu‘nun yanı sıra KEMDER Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammet Ali Akdeniz, Ertan Karakaş, kadın komisyonu Aysun Can Gayrimenkul-Aysun Can, ZDM Gayrimenkul-Didem Memiş, Funda Turanlı Gayrimenkul-Funda Turanlı, Cihan Gayrimenkul-Şule Bazır, Online Gayrimenkul-Gülüstan Sakin, Cadde41 Gayrimenkul-Özlem Oyıl ziyarette hazır bulundular.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle