Hoşgeldiniz  

EMLAKÇILAR MALATYA’DA TOPLANDI

admin | 13 Nisan 2017 | Manşet, Manşet Üst

Bakan Tüfenkci’nin katılımıyla, Emlakçılar Malatya’da toplandı

Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) ve Malatya Emlakçılar Odası ile Malatya Ramada Otel de 11.04.2017 tarihinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla toplantı düzenlendi 

YÜKSEK KATILIM VARDI

Malatya Ramada Otel’de düzenlenen toplantıda Bakan Tüfenkci’nin yanı sıra, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet ÇAKIR, Milletvekillerimiz, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sayın Şevket Keskin, TEMFED Üyesi Oda ve Dernek Başkanları ve emlakçıların yoğun katılımı vardı.

EMLAKÇILIK PİYASASINI 15 YILDIR DEĞİŞTİREMİYORSA…

İnsanların mutluluğu ve huzuru için siyaset yapılması gerektiğini vurgulayan Tüfenkci, “Evet de çıksa, hayır da çıksa Türkiye birlik ve beraberlik içerisinde yoluna devam etmelidir. ‘Evet’ diyen kardeşlerimizde ‘hayır’ diyen kardeşlerimizde Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşı ve bu ülkenin geleceği için tercihlerde bulunuyorlar. ‘Hayır’ diyenler ‘bu sistem devam etmeli’ diyebilirler. Memnun olabilirler ama biz bu sistemden memnun değiliz, değişmesini istiyoruz. Hızlanmak istiyoruz. Dünyayla rekabet edebilmek istiyoruz. Eğer bu sistem 15 yıldır emlakçılık piyasasını bile değiştiremiyorsa, artık değişsin.” diye konuştu.

REFERANDUM SONRASI YASA ÇIKACAK

Öncelikle ikinci el otomotiv piyasası için yapılan düzenlemenin hazır olduğunu ve referandumdan sonra hayata geçireceklerini belirten Tüfenkci, şunları kaydetti: “Şu an çalıştığımız ikinci el otomotiv ve emlak piyasası. Onunla birlikte sizinle ilgili mesleğinize kimlik kazandıracak şartlarını, birliklerinizi, odalaşmanızı sağlayacak sizinle ilgili bir yasayı da çalışıyoruz. Bunu da yaparken sizin de görüşlerinizi alarak yapıyoruz. İyi bir yasayı çıkarmaya çalışacağız. Başarır mıyız? Sizler destek verirseniz başarırız.”

TAYLAN’DAN BAKANA PLAKET

Toplantı sonunda, emlakçılık sektörüne büyük katkı veren Sayın Bakan Bülent Tüfenkci’ye emlak odaları ve dernek başkanları adına, TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan teşekkür plaketi verdi. Sektörün sorunlarını yakından ilgilenen ve çözüm üretmek için büyük katkılar veren Bakan Tüfenkci’ye teşekkür etti.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle