Hoşgeldiniz  

EMLAKÇILARIN BAŞKANLARI ANKARA’DAYDILAR

admin | 20 Ekim 2017 | Manşet, Manşet Üst

Emlakçıların Başkanları WEB-TAPU için toplandılar…

Emlak oda ve dernek başkanları ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Tapu Dairesi Başkanı Adnan Kahveci Ankara’da bir araya gelip “WEB-TAPU”yu konuştular.

KATILIM YOĞUNDU

Sivas ve Kocaeli’nde pilot bölge uygulaması gerçekleşecek olan, tapuya gitmeden, internet üzerinden tapu başlatabilmesi amacıyla oluşan, ismi de “WEB-TAPU” konulan sistem Ankara’da bir toplantıyla tartışıldı. İstanbul Emlakçılar Odası Nizammettin Aşa, Ankara Emlakçılar Odası Başkanı Hacı Ali Taylan, İzmir Emlakçılar Odası Başkanı Mesut Güleroğlu ve bir çok emlak oda ve dernek başkanlarının da katıldığı toplantıya Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Tapu Dairesi Başkanı Adnan Kahveci’de hazır bulundu.

BAŞKAN AHMET PEKİN YOKTU

“WEB-TAPU” Kocaeli ve Sivas illerinde başladı. Bu iki il pilot iller olarak sistemin kullanılması için alt yapı yapıldı. Böyle büyük bir hizmetin başladığı illerden biri olan Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin yoktu. Olmayışı da tüm oda başkan ve dernek başkanları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Başkan Ahmet Pekin neden bu toplantıya katılmadı bilinmez ama Kocaeli sistemin pilot ilse, orada olması gerekliydi

TAYLAN, AŞA VE GÜLEROĞLU’NDAN BİRLİK MESAJI

Ankara’da “WEB-TAPU” Bilgilendirme toplantısının başka en büyük özelliği. Türkiye’nin tüm oda ve dernek başkanlarının orada olmasıydı ve bir arada poz vermesi oldu. Ankara Hacı Ali Taylan, İstanbul Nizamettin Aşa, İzmir Mesut Güler Oğlu ve bir çok oda ve dernek başkanı “birlikte olamazlar” dedikodularına da bir son vermiş oldular. Emlakçılar, bu toplantıda birlik mesajı da vermiş oldular.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

SATILIK KARTEPE HÜRSOY CİTY

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,6696
EURO 4,3336
BIST 108.926
ALTIN 151,0975
© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle