Hoşgeldiniz  

EMLAKTA GELİNEN NOKTA..! “QR KOD”

admin | 10 Mayıs 2017 | Manşet, Manşet Üst

Eski HSBC Bank’ın yeri “QR Kod”tan KİRALIK…

İzmit merkez, Alemdar Caddesi üzeri, dört yol da uzun süre HSBC Bank’ın kullanımında olan bina, bankanın binayı boşaltmasından sonra yeniden kiraya çıkarıldı. Çıkarıldı çıkarılmasına ama çok farklı bir şekilde çıkarıldı. “QR Kod”tan KİRALIK..!

QR KOD NEDİR?

QR kodu adını İngilizce Çabuk Tepki (Quick Response) kelimelerinin baş harflerinden alır. Mobil cihazların kameralarından okutulabilen özel matriks barkod (veya iki boyutlu barkod) türüdür.

OKUTUNCA TÜM ÖZELLİKLER TELEFONDA

Teknoloji o kadar hızlı ki, yetişmek mümkün değil. Emlak sektörü de bu hıza yetişmeye çalışıyor. Emlak ilanlarda yavaş yavaş değişmeye başladı. Bunlardan biride İzmit’in merkezinde kiralık komple binada görüyoruz. “QR Kod” ile hazırlanmış. Akıllı telefonunuzla okuttuğunuz da komple kiralık binanızla ilgili tüm detaylar karşınıza çıkıyor.

SİZE DENEMEK İSTERSENİZ…

Sizde bu teknolojiyi tanımak isterseniz, öncelikle telefonunuza bu uygulamayı indirmeniz gerekecek. Daha sonrada indirdiğiniz uygulamayı kiralık binanın camlarında olan “QR Kod” okutun. Göreceksiniz, emlak sektörü de teknolojiyi çok iyi kullanıyor.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5993
EURO 4,0182
BIST 95.147
ALTIN 144,8881

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle