Hoşgeldiniz  

ERHAN GÜLERYÜZ…

admin | 18 Ocak 2017 | Manşet, Manşet Üst

Rengin İnşaat’ın “FİT” Patronu…

Her zaman emlak, gayrimenkul, emlakçı, inşaat konularında yaptığımız haberlerin yanına bu sefer çok farklı, magazin haberle karşınıza çıkalım istedik. Haber, Rengin İnşaat, Erhan GÜLERYÜZ…

SOSYAL MEDYA FENOMENİ…

Kocaeli’nden yaşayıp da Çarşı Yapı’yı, Panorama Kent  1-2-3, Çarşı Panorama 4′ü kentimize katan Rengin İnşaat’ın sahibi Erhan Güleryüz’ü tanımayan çok az kişi vardır. Güleryüz aynı zamanda sosyal medyayı çok yoğun ama tam da kıvamında kullanan biridir. Gerek Facebook, gerekse İnstagram hesabında da bir çok takipçisi mevcut ama son günlerde kendi durumuyla ilgili yaptığı paylaşımlarla kendisinin sosyal medya “FENOMEN” olma durumunda kalabilir diye düşünüyoruz.

3 AYDA “FİT” GÜLERYÜZ

Evet, Erhan Güleryüz çok yoğun diyet yaparak son üç ayda 35 kg verdi! Böyle olunca da, sosyal medya hesaplarından, aradaki farkı göstermek için paylaşımlarda bulundu. Erhan Güleryüz’ün son dört ayda değişimi ciddi şekilde ortaya çıktı ve bir insan bu kadar mı değişir, bu kadar mı “FİT” olur? Sorusunu sormak bize düşer.

İNŞAAT’TA DA, “FİT” OLMADA DA BİRİNCİLİĞE…

Kocaeli İnşaat sektöründe bir çok önemli şahsiyet mevcut. Bunlardan biri de Rengin İnşaat ve Erhan Güleryüz gelir. Yaptığı inşaat projeleriyle zaten liderliğe oynayan Rengin İnşaat, şimdi de son günlerdeki görünümüyle ve “FİT” durumuyla bireysel lider olma yolunda olduğunu görüyoruz.  Biz de kendisini bu azmi nedeniyle kutluyor ve hep bu şekilde kalmasını temenni ediyoruz.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle