Hoşgeldiniz  

Evimiz Kocaeli’de “7 YIL SIFIR” Faiz Kampanyası

admin | 03 Mayıs 2016 | Kocaeli Konut Projeleri, Kocaeli Satılık Daire Haberleri ve Tanıtımları, Kocaeli Satılık Daire ve Fiyatları, Manşet, Proje

pekdemir-kampanya-soon

Evimiz Kocaeli’de “7 YIL SIFIR FAİZ” Kampanyası

Evimiz Kocaeli’de son daireler
Pekdemir İnşaat, 70’inci yıl gurur projesi Evimiz Kocaeli’de son daireler için, son kez çok özel ödeme fırsatlarının olduğu bir bahar kampanyası başlattı

Tüketiciye büyük avantaj sağlayan ‘7 Yıl Sıfır Faiz’ sloganıyla başlatılan kampanyada ödemeler 7 yılda sıfır faizle yapılıyor. Pekdemir İnşaat’ın akıl almaz ödeme planında, konuta bugün ödediğiniz fiyat ile 7 yılın sonunda ödediğiniz fiyat aynı olacak. Evimiz Kocaeli’deki yaşamın bir parçası olmak isteyenlerin, kalan son dairelerden birine sahip olabileceği bu son fırsat için acele etmesi gerekiyor.

YAŞAM BAŞLADI
936 konutluk Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesinde dairelerin tamamına yakın bir bölümünün satışı tamamlandı ve konut sahipleri yeni yaşamlarına başladı. Pekdemir İnşaat tarafından son kez sunulan bu çok özel ödeme modelinin avantajından faydalanabilir, yeni evinize hemen taşınabililir ve bu kusursuz yaşamın bir parçası olabilirsiniz. Bu yıl 72’nci yaşını kutlayan Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın geliştirdiği Evimiz Kocaeli sitesinde yaşam başladı.

84 AYDA SIFIR FAİZ
Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesinde daire satışlarının çok büyük kısmı tamamlandı, son daireler için başlatılan bahar kampanyası kapsamında, Evimiz Kocaeli’de ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sağlayan bu ödeme modeli ile 84 ayda sıfır faiz ödeniyor. “Son” sloganlı kampanyada, ev sahibi olmak isteyenler, seçtikleri ödeme modeline göre 7 yıl boyunca hiç faiz ödemeyecekler, üstelik yeni evlerine hemen taşınabilecekler. Yüzde 50 peşinat ödemesi yapanlar için 60 ay sıfır faiz, yüzde 60 peşinat vermek isteyenler için de 84 ay yani 7 yıl sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

BİR GÜN BİLE GECİKMEDİ
Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 60 ve 84 ay sıfır faizli kredi modelinin yatırımcılar için de müthiş bir fırsat olduğunu belirtti. Pekdemir, “Ev sahibi olmak isteyenler için son kez sunulan bu çok özel ödeme fırsatlarının detayları hakkında bilgi sahibi olmaya, yaşamın keyifle devam ettiği siteyi yerinde görmeye, örnek dairelerimizi gezmeye satış ofisimize davet ediyoruz. Pekdemir kalitesinin olduğu bu yaşamın bir parçası olmak isteyenler geç kalmasın çünkü bu sunduğumuz son kampanyadır” şeklinde konuştu. Zamanında teslim politikasına büyük önem verdiklerini ifade eden Mert Pekdemir, “Projenin inşası 1 gün bile gecikmeden tamamlandı ve konut sahiplerimize teslim edildi” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5778
EURO 4,0112
BIST 95.147
ALTIN 144,4338

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle