Hoşgeldiniz  

Aylardır böyle yamuk duruyor…

admin | 10 Eylül 2016 | Manşet, Manşet Üst

bir-kaza-olmasimi-bekleniyor-site

Aylardır böyle yamuk duruyor…

 

Bayram yoğunluğu içerisinde, İzmit’in en işlek caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi ile Fethiye Caddesi’nin tam kesiştiği yerde, aylarca bir ucube gibi duran bu yamuk şey, yıkıldı yıkılacak ama kimse görmüyor. Resmen kaza geliyorum diyor..!

İnsanlar korkarak yanından geçiyorlar

Burası İzmit. Ne yaparsanız yapın, mutlaka yamuk bir şeyler karşınıza çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de bu. İzmit’in en poplüler, en kalabalık, en güzel caddelerinden Fethiye Caddesi’yle İstiklal Caddesi’nin kesiştiği, önünden binlerce kişinin geçtiği bu yamuk direk…İnsanlar önünden korkarak geçiyor!

Aylardır bir kişi görmüyor mu?

Bu yamuk direk aylardır burada duruyor. Bu kadar kalabalığın içinde kimse görmüyor mu? Kimse bunun düzeltilmesi gerektiğini düşünmüyor mu? Anlaşıldı, galiba birilerinin üzerine düştüğünde, düzeltilecek. Soruyoruz? Birileri ölmeli mi bu direğin düzeltilmesi için?

Acaba Yamuk olması mı gerekiyor?

Haberi yaparken bir ara durakladık, acaba bu tür direkler yamuk olması gerekiyor diye ama ne olursa olsun çok ürkütücü duruyor. Kimse bunun mecburiyetten yamuk olması gerektiğini bilemez. Böyle de bir şey varsa açıklama yapılsın “Mecburiyetten direk yamuk” diye de bilelim…

bir-kaza-olmasimi-bekleniyor-site1

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle