Hoşgeldiniz  

“Altın Günü Mantığıyla Ev” FuzulEv İzmit Yürüyüş Yoluna Açılıyor..!

admin | 17 Mayıs 2016 | Manşet

fuzulev-kocaeli-yuruyus-yolu

“Altın Günü Mantığıyla Ev” İzmit Yürüyüş Yoluna Açılıyor..!

Konut almak zor iştir. Hele hele peşinatsız, kredisiz ev almak pek de mümkün değil. İzmit’te artık bu mümkün oluyor. Altın günü gibi ev sahibi olabilirsiniz!

FuzulEv İzmit’e Açılıyor…
Kocaeli İzmit Yürüyüş Yolu üzerinde, eski Bosh Bayisi olan işyerine faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev almayı sağlayan bir nevi kendi değimleriyle “ALTIN GÜNÜ MANTIĞI” ile ev sahibi olabileceğiniz FuzulEv çok yakında açılıyor. Çok yakında açılıyor afişini de asan firma, tadilatlara başladı bile.

Altın günü mantığıyla ev sahibi yapıyorlar
FuzulEv, ev sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri ev sahibi yapmayı amaçlamıştır. Temelinde yardımlaşma olan sistem; ev almak için bir araya gelerek grup oluşturan kişilerin, birbirlerine destek olarak; faizsiz, vade farksız ev sahibi olmasını sağlar. FuzulEv bayanların altın günü mantığı ile yardımlaşma, dayanışma halinde grupları bir araya getirerek birçok aileyi ev sahibi yapmıştır.

Bizler sizin adınıza inceledik
FuzulEv sistemini sizin için araştırdık. Sizi yakından ilgilendiren bilgileri de derleyip toparladık. Karşımıza ilginç şeyler de çıkmadı da değil. Biraz dikkatli incelediğimizde aslında, bankalardan hiçbir farkı yok. İzmit’te çok yakında açılacak olan FuzulEv’i bir inceleyin deriz.

Avantajları nelerdir?
1- Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi alabilirsiniz.
2- Taksitlerinizin tamamı faizsiz ve vade farksızdır.
3- Birikim yaparak almayı düşündüğünüz evi daha erken almış olursunuz.
4- Teslimattan önce alacağınız evin değerinde veya taksitlerde değişiklik yapma şansına sahipsiniz.
5- Taksit ödeme sırasında ödeme sıkıntısına düşerseniz geçici olarak taksit dondurma işlemi yapabilirsiniz.
6- Ödeme sıkıntınızı dondurarak çözemediğiniz zorunlu hallerde, sistemden ayrılabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz rakamı Organizasyon ücreti hariç geri alabilirsiniz.

80 Bin TL’lik ev için örnekler
FuzulEv sisteminden örneğin 80.000 TL değerinde bir ev almak isterseniz, oluşacak örnek kampanyalar aşağıdaki gibi olacaktır:

Örnek (%10 Peşinatlı)
Konut Değeri: 80.000 TL
Peşinat: 8.000 TL
Organizasyon bedeli: 4.560 TL
İlk Taksit: 720 TL
Taksit Sayısı: 100 AY

Örnek Peşinatsız
Konut Değeri: 80.000 TL
Peşinat : (Peşinatsız)
Organizasyon bedeli: 4.560 TL
İlk Taksit: 800 TL
Taksit Sayısı: 100 AY

FuzulEv ALTIN GÜN MANTIĞINDA merak ettikleriniz
FuzulEv ile ilgili merak ettiklerinizi, firmanın web sayfasından soru cevap kısmından alarak sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sorular ve cevaplar tamamen FuzulEv’den

İLK ÇEKİLİŞTE EV BANA ÇIKARSA?
Taksiti ödeyerek ev sahibi olursunuz, taksitlerinizi de evinize oturarak ödersiniz. İlk ayda evinize sahip olmanın keyfini yaşarsınız

PEKİ, EN SON BANA ÇIKARSA?
Burada üzülmeniz için hiç bir sebep yok. Çünkü aldığınız kira yardımları ile en hesaplı şekilde ev sahibi olan siz olacaksınız.

TESLİMAT NASIL GERÇEKLEŞECEK?
Her ayın son Çarşamba günü, noter huzurunda yapılacak olan çekilişte konutu almaya hak kazanmış müşteri, evini belirlenen tarihte ödemesi yapılmak üzere dilediği yerden ve kişiden tapulu olmak şartı ile alabilir.

TESLİMAT ESNASINDA AYRICA NE MASRAFIM OLACAK?
Mülkiyeti muhafaza ve ipotek giderleri Fuzulev tarafından karşılanır. Tapu ve sigorta (dask) giderleri alıcı tarafından karşılanır.

ÖDEME GÜÇLÜĞÜNE DÜŞERSEM TAKSİTLERİMİ DONDURABİLİR MİYİM VEYA AYRILABİLİR MİYİM?
Ödeme güçlüğüne düştüğünüzde taksitlerinizi düşürebilirsiniz veya birkaç ay taksit dondurması yapabilirsiniz. Taksit dondurması yaptığınız süre kadar teslimatı geç alırsınız. Bu ödeme alternatifleri de sizin sıkıntınızı çözmüyor ise teslimattan önce sistemden ayrılabilirsiniz. Kampanyaya girerken ödemiş olduğunuz organizasyon bedeli hariç diğer ödemiş olduğunuz meblağların geri ödemesini, Fuzulev şirketinin belirleyeceği tarihte (3 ila 6 ay zarfında) alabilirsiniz.

ERKEN ÖDEME YAPMAK İSTEMEM DURUMUNDA ÖDEME VE TESLİMATIMDA NASIL BİR DEĞİŞİKLİK OLUR?
Erken ödeme ile erken teslim sistemine geçebilirsiniz. Ancak bunun çekilişli sistemde bir faydası görülmez.

ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM GAYRİMENKULÜN CİNSİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
Evet, bu sistemde tapulu olmak kaydı ile istediğiniz gayrimenkulü (Ev, arsa, dükkan…) alabilirsiniz.

ALACAĞIMIZ GAYRİMENKULÜN DEĞERİ NASIL TESPİT EDİLİYOR?
Gayrimenkulü siz bulursanız bunu kendi eksperiniz veya bizim eksperlerimiz yapıyor. Mülkünüzü bizim yapmış olduğumuz projelerden alırsanız satış liste fiyatı üzerinden teslim alırsınız.

İÇİNDE BULUNDUĞUM GRUP DAĞILIRSA NE OLUR?
Sistem çalıştırıcısı Fuzulev, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.

TESLİM AŞAMASINDA ALDIĞIM GAYRİMENKULE İPOTEK VEYA REHİN KONUYOR MU?
Evet; Çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka gayrimenkulünü teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle