Hoşgeldiniz  

Gölcük Belediyesi Yıkmaya Devam Ediyor

admin | 04 Mayıs 2016 | Gölcük, Manşet

golcuk-belediyesi-yikiyor
Gölcük Belediyesi Yıkmaya Devam Ediyor

Yazlık Merkez Mahallesi Burak Sokak ile Ilıca Caddesi´nin kesiştiği noktada bulunan ve tehlike oluşturan metruk bir ev, geçtiğimiz gün Belediye ekiplerince yıkıldı.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş´in talimatları doğrultusunda, Belediye Ekiplerimiz vatandaşlardan gelen taleplere en iyi şekilde cevap verebilmek için özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. İlçemizin bazı noktalarında tehlike oluşturan bazı evlerin yıkımı, Gölcük Belediyesi Fen İşleri ve Yapı Kontrol Müdürlüğü koordinesinde başarıyla gerçekleştiriyor. Bu kapsamda ilçemizin bazı noktalarında bulunan ve hem vatandaşlara hem de bulundukları çevreye zarar verme tehlikesi oluşturan evler, sıra ile yıkılıyor. Yazlık Merkez Mahallesi’nde Ilıca Caddesi ile Burak Sokak’ın bulunduğu noktada tehlike oluşturan metruk bir ev, geçtiğimiz gün Gölcük Belediyesi ekiplerince yıkıldı.

Bu güne kadar bu çalışmalar sonucunda 32 adet metruk yapı yıkımı gerçekleşti. İlçe genelinde depremde hasar görmüş, tehlike arz eden metruk yapılar ile ilgili olarak çalışmalar devam ediyor.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5773
EURO 4,0101
BIST 95.147
ALTIN 144,2831

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle