Hoşgeldiniz  

“Google Efendi” Başkanlar için ne dedi?

admin | 19 Mayıs 2016 | Manşet

baskanlar-icin-nededi

“Google Efendi” Başkanlar için ne dedi?

Hayatımızın bir parçası haline gelen Google arama motoruna bu kes “Kocaeli’nin en popüler belediye başkanı kim?” Diye sorduk. Karşımıza ilginç sonuçlar çıktı. Listenin en başındaysa, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım aylık 590 aramayla ilk iki sırayı paylaştılar.

Karamürsel Yıldırım sürpriz oldu!
Google’dan bu verileri almadan önce en çok hangi belediye başkanları aranıyor ve liste tahmininde bulunulsaydı deseydik, ilk iki sıranın içinde Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım olmazdı. Aslında 1. sırayı ve 2. sırayı aynı aramalarla İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’la paylaşması büyük sürpriz oldu. Bu iki belediye başkanı aylık aranmaları 590 olarak belirlendi.

Bulut ve Ellibeş hayal kırıklığı
12 belediye başkanları içinde bu listede bizi hüsrana uğratan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş oldu. Aylık ortalaması 110 olan Ellibeş, ilk sıradaki 880 aramayla Nevzat Ayaz sekiz kat daha fazla aranmış durumda. Ama esas kötü durumda olan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ayda toplam 50’kez ismi aranmış. Yorum bile yapamıyoruz. Nedeni belli değil mi?

Merak edenlere Karaosmanoğlu’nun durum nedir?
Bu listeye Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu almadık. Kendisi bu 12 belediyenin üzerinde haksızlık olur dedik. Ama size de Google’da “İbrahim Karaosmanoğlu” kaş kez yazılmış ve aranmış bilgisini de verelim. Yorumsuz olarak ayda 880 kez olduğunu belirtelim. Aslında 8.800 olmalıydı değil mi?

baskan-aylik-son

 

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5818
EURO 4,0087
BIST 95.147
ALTIN 144,1872

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle