Hoşgeldiniz  

“GREEN LİFE 2” ÖRNEK DAİRE BEĞENİYE SUNULDU

admin | 07 Eylül 2017 | Kartepe, Manşet, Manşet Üst, Proje

“Green Life 2” Örnek Dairesi Hazır

Kartepe’nin en önemli inşaat firmalarından Hürsoy İnşaat’ın Kartepe Kent Meydanı’nda yapımına başladığı “Green Life 2” konut projesinin örnek dairesi tamamladı ve alıcılarının beğenisine sundu

 “GREEN LİFE 2” 64 DAİREDEN OLUŞUYOR

Toplam 9.084 m² alan içinde, tamamı 3+1 dairelerden oluşan Hürsoy İnşaat Green Life 2 Konut projesinde 64 adet süper lüks konuttan oluşmakta. Asansörlü daireler, özel peyzajlı bahçe, yüzme havuzu, tenis sahası, hamam, sauna , seyir tepesi ve sosyal tesisiyle günümüz insanının yaşam tarzına göre yapılan Green Life 2’de beklenenin çok üstünde görselliğe önem verilmiş.

BÖLGENİN BİR NUMARASI

Uzun yıllardır Kartepe konut üreten ve yaklaşık 700 konuta ulaşan Hürsoy İnşaat’ın son göz bebeği Green Life 2’de çok kısa süre olmasına rağmen örnek dairesi yapılarak alıcılarının beğenisine sunuldu. Bizler gördük ama birde sizin görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Biz gördüğümüzde, Hürsoy İnşaat’ın bölgenin bir numaralı konut üreticisi olduğu tartışılmaz olduğunu gördük.

GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN…

Kartepe Kent Meydanı ve civarından bir çok yeni konut projesi yapıldı ve hala yapılmakta. Bu bölge içinde ev almak istiyorsanız, “Green Life 2″yi mutlaka inceleyin ve örnek daireyi görün. Sizlerde örnek daireyi gördüğünüzde bize hak vereceğinize inanıyoruz. Green Life 2’yi görmeden Kartepe’den sakın konut almayın, bizden söylemesi.

ULAŞIM BİLGİLERİ

http://www.hursoyinsaat.com/
(0 262) 349 22 09

Online Katalog

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

SATILIK BAŞİSKELE YUVACIK VİLLA

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,4250
EURO 4,1019
BIST 109.713
ALTIN 147,4624
© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle