Hoşgeldiniz  

İZMİTLİ FİRMA KİM?

admin | 21 Şubat 2017 | Manşet, Manşet Üst

Dev ihaleye katılan, İzmitli firma kim?

433 konutluk, İzmit Belediyesi’nin en büyük ve prestijli projesi, Başkan Nevzat Doğan’ın çok önem verdiği, Gültepe sırtlarında yapılacak olan “Gültepe Konutları” için yarın (22 Şubat 2017) ihale yapılacak. Peki, ihaleye hangi izmitli inşaat firması katılacak?

GÜLTEPELİ YALÇIN ELDOĞAN

İlimizin başarılı İnşaat firmalarından Elyapı İnşaat bu ihaleye girme karar verdi. Elyapı İnşaat’ın sahibi de Yalçın Eldoğan’dır. Bu ne tesadüftür ki,  Yalçın Eldoğan doğma büyüme İzmit Gültepeli. Eldoğan,a yakın kişlerden aldığımız bilgiye göre de, Gültepe Konutları’nın ihalesine girme sebebinin en büyük nedeni de “Gültepeli” olması olduğu söyleniyor.

ELYAPI, ÇOK GÜÇLÜ BİR FİRMA…

Elyapı İnşaat yurt içi ve yurt dışında bir çok projeye imza attı. Sadece Kartepe bölgesinde bu güne kadar yaklaşık iki bin konut üretmiş, Türkmenistan, Kosova’da faaliyet gösteren Elyapı, Yalçın Eldoğan’ın daha bir çok projeyi tamamladı ve halen devam eden bir çok taahhüt işleri de mevcut. Bakıldığında, bu kentin en güçlü inşaat firmalarından biri olduğunu söyleyebiliriz. (www.elyapı.com)

HAYIRLI OLUR…

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın büyük önem verdiği Gültepe Konutları projesi ihalesinin kim kazanırsa kazansın, kentimize hayırlı olmasını diliyoruz. Kocaeli Emlak Heber olarak da bu ihaleyi yakından takip edeceğimizi ve sonuçları en hızlı şekilde duyuracağımız belirtmek isteriz

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5762
EURO 4,0081
BIST 95.147
ALTIN 144,3278

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle