Hoşgeldiniz  

Hacı Ali Taylan damgasını vurdu!

admin | 15 Ağustos 2016 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

haci-ali-taylan-damgasini-vurdu-site

Hacı Ali Taylan damgasını vurdu!

Ahmet Pekin’in başkan adaylığını açıklama organizasyonunda, Ankara Emlakçılar Odası ve aynı zamanda Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan yaptığı uzun konuşma, toplantıya damgasını vurdu.

4 Eylül 2015 tarihinde yapılacak olan Kocaeli Emlakçılar Odası seçimi öncesi, oda kurucu Başkanı Ahmet Pekin’in adaylık açıklaması için Antikkapı Restorant’a kahvaltı programı yapıldı. Ahmet Pekin başkanlığını ve projelerini açıkladı ama bundan daha önemlisi, Ankara Emlakçılar Odası ve aynı zamanda Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan’ın uzun süre kürsüde kalarak yaptığı bilgilendirme, sohbet ve açıklamaları damgasını vurdu

YASANIN SON DURUMUNU ANLATTI

Emlakçıların dört gözle beklediği yasanın son durumu, yasanın nereden nereye geldiğini anlatmaya çalışan Hacı Ali Taylan, konuşmasında yıllardır beklenen emlak yasasının çok kısa süre içinde çıkacağını söyledi. Emlakçıların bilmediği bir çok durumu da anlatmaya çalışan Başkan Hacı Ali Taylan “Bu yasanın hazırlanması ve çıkması için gece gündüz çalışıyoruz. Yıllardır beklenen bu yasa çok kısa sürede onaylanacak. Kimse merak etmesin, biz takipçisiyiz” dedi.

“ON BEŞ YILDIR GELMİYORUM”

Başkan Hacı Ali Taylan uzun süren konuşmasının başlarında ısrarla; “On beş yıldır ilk kez Kocaeli’ye geliyorum. Bu süreçte kimse beni çağırmadı. Çağrılsaydım, koşa koşa gelir, böyle sizlerle sohbet ederdim” sitemini dile getirdi. Sohbet içersin de soru cevap kısmında “Sizi kim çağırmadı ve neden?” sorusu geldiğinde de Taylan “Onu sizler kendi içinizde sorgulayın”  politik cevap vermekle yetindi ama kırgınlığını da, üstü kapalı ifade etmekten de kaçınmadı.

 “YAVRU ODA OLMAYIN”

Başkan Hacı Ali Taylan yaklaşan emlakçılar odası seçimleri için kahvaltıya katılan emlakçılara hiç terkinde bulunmadı, taraf olmadı. Sadece bir kez, “Çok dikkat edin, yavru oda olmayın” dedi. Bu konuda da soru sorulduğunda “Emlakçılar zeki insanlardır, siz neyi ne olduğunu bilirsiniz. Seçim sürecini takip etmeniz yeterlidir…!” dedi. Herkes Taylan’ın ciddi taraf olmasını beklerken, Hacı Ali Taylan toplantıda meslektaşlarını genel konularda bilgilendirmesi dikkatleri çekti.

GERÇEKTEN DAMGASINI VURDU

Başkan Hacı Ali Taylan, kahvaltı toplantısında gerçekten damgasını vurdu. Öyle konulardan bahsetti ki, bir çok emlakçı Taylan’a “kilitlendi” dersek yalan olmaz. Bilgi birikimi, konulara bakış açısı, hoş sohbeti, kürsüdeki duruş ve konuşması ve daha bir çok özelliğiyle damgasını vurdu. Bir çok Kocaelili emlakçı Başkan Hacı Ali Taylan’dan etkilendiğini de gizleyemedi!

FOTOĞRAF SIRASINA GİRİLDİ

Toplantı sonrasında, emlak mesleğinin, neredeyse en tepesinde olan Başkan Hacı Ali Taylan’la fotoğraf çektirmek için sıraya girilme faslı başladı. Bir çok emlakçı Ankara Emlakçılar Odası ve aynı zamanda Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan’la fotoğraf çektirmek istedi. Bu durumdan çok memnun kalan Başkan Taylan, kimseyi kırmayıp, herkesle fotoğraf çektirdi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle