Hoşgeldiniz  

Haydar Bulut; “Müteahhit PARA Kazanmasın…!”

admin | 13 Mayıs 2016 | Belediyeler, Derince Belediyesi, Manşet

ali-haydar-bulut

Haydar Bulut; “Müteahhit  PARA Kazanmasın…!”

Derince’de geride kalan iki yıllık hizmet sürecini değerlendiren bir ilçe buluşması organize eden Başkan Haydar Bulut, müsafirlerini Derince Zübeyde Hanım Parkı’nda ağırladı. Buluşmada kentsel dönüşüm hakkında görüşlerini belirtti

Kentsel dönüşümle ilgili açıklamalarda bulunan ve günümüzde artık bunun bir gereklilik olduğunu belirten Başkan Bulut “Kentsel dönüşümle ilgili insanlarımızı bilgilendirmek zorundayız. Bunun çözümlenmesi için vatandaşlarımız bizi desteklemeli. Biz kentsel dönüşümün önünü açmak zorundayız. Artık insanlar doğalgazlı, yalıtımlı binalar yapmak zorunda. Bizim insanımız en iyisine layık” dedi.

Herkes kazansın…

Kentsel dönüşümün yaşama geçmesi için halkın talebinin önemli olduğunu belirten Başkan Bulut “Sadece belediye başkanının istemesiyle bu işler olmuyor. Buna herkesin destek vermesi lazım. Vatandaş, benim müstakil bir evim var bana kimse dokunmasın derse burada kaybediyoruz. Deniz ve Dumlupınar mahallelerimiz kaybediyor. Esentepe’de eski binalarımız var. Yeni binalarda sıkıntı görmüyoruz ama eski binalarda bu sıkıntıları yaşıyoruz. Hep beraber yapmak zorundayız. Sizler destek vereceksiniz. Bizler de katkı verip sizlerin önünü açacağız. Bakın günümüzde insanlar Derince’yi tercih ediyor. Birbirimize karşı kul hakkını gözeterek hareket etmemiz lazım. Ben müstakil evde oturuyorum kentsel dönüşüme karşıyım deme hakkımız olmamalı. Yarın komşumuz depremde ölünce biz kimin cenazesini kaldıracağız? Sadece müstakil evde oturunca tek başımıza mı kalacağız? Ben bu düşüncelerimi sürekli anlatıyor ve hızlandırmak için sizden destek talep ediyorum. Sonuçta hepimiz kaybediyoruz. Bizim amacımız asla belediye kar etsin, müteahhit para kazansın olmadı. Hem vatandaşımız, hem devlet kazansın diye bakıyoruz. Sonuç itibariyle Derince’miz kazanacak” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5733
EURO 3,9997
BIST 95.147
ALTIN 144,1016

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle