Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’DEN SUADİYE’DE TOPLANTI

admin | 04 Mayıs 2017 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

Üzülmez, Suadiyelilere Kamulaştırma İçin Bilgi Verdi

Başkan Hüseyin Üzülmez, Suadiye Çepni Mahallesi sakinleriyle mahalle toplantısında buluştu. Yapılacak kamulaştırma için bilgi verdi ve düşünceleri dinledi

SUADİYE DÜĞÜN SALONUNDA TOPLANILDI

Başkan Üzülmez’in talimatıyla Suadiye Çepni Mahallesi sakinleri için, mahallede yapılması planlanan projeler ve kamulaştırma işlemleri ilgili bilgi vermek üzere Suadiye Düğün Salonunda bir toplantı düzenledi. Toplantıya Başkan Üzülmez’in yanısıra Başkan Yardımcıları, teknik müdürler, Ak Parti Meclis Üyesi Hikmet Çelebi, Çepni Mahalle Muhtarı Hüseyin Türker ve mahalle sakinlerinden hissedarlar katıldı.

HAK SAHİPLERİYLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE…

Başkan Üzülmez ev sahipliği yaptığı toplantıda, kamulaştırma çalışmaları kapsamında, 1/1000 Uygulama İmar Planında Spor Alanı fonksiyonunda bulunan Suadiye 1194 parsel numaralı 7.740,00m² yüz ölçümlü taşınmaz ile 1/1000 Uygulama İmar Planında Belediye Hizmet Alanı Garaj fonksiyonunda bulunan Suadiye 1196 parsel numaralı 1.670,00 m² yüz ölçümlü taşınmazların hak sahipleri ile bir araya geldi. Kartepe’ye daha iyi hizmet verebilmek için çağın dinamiklerini yakından takip eden Başkan Üzülmez, Çepni Mahallesine yapılması planlanan projeler hakkında mahalle sakinlerini bilgilendirirken, hak sahipleri ile yapılacak kamulaştırma ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulundu ve mutabakat varılmasını sağladı.

SUADİYE KAZANSIN

Toplantıda kimsenin mağdur olamayacağını belirten Başkan Üzülmez; “Burada bulunma amacımız bölgemize eserler kazandırabilmek. Sayın Milli Savunma Bakanımız Fikri Işık ve KBB Başkanımızın da desteği ile Suadiye’de kalıcı eserler bırakabilmeyi arzu ediyoruz. Belediye olarak planladığımız kapalı pazar, otopark, mahalle konağı, spor kompleksi gibi yatırımları hayata geçirebilmek için uygun bir yer yoktu. Bu yüzden mahallemizin daha fazla prim yapması için siz hak sahiplerimizin de fikrini alarak kamulaştırma planladık. Kimseyi mağdur etmemek bir kenara, mahallemizin değerini de arttırmayı hedefledik. Uzlaşmacı ve iyi niyetli tutumunuz için her birinize teşekkür ederim. Sonuçta kazanan Suadiye olacak” dedi.

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Suadiye Mahallesindeki kamulaştırma çalışmaları kapsamında düzenlenen toplantıya katılan hak sahipleri ve hissedarlar, Başkan Üzülmez’ e teşekkür ederek, “Başkanımıza inanıyor ve güveniyoruz, mahallemize güzel hizmetler kazandıracak inşallah. Hakkımızı helal ederek, mutabık kaldık” dediler. Tüm vatandaşların mutlu ayrıldığı toplantının sonunda Başkan Üzülmez; “Kartepemiz ve mahalle sakinlerimiz için hayırlara vesile olsun.” dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle