Hoşgeldiniz  

İnşaat Mühendisleri Odası’nda iki adaylı kongre

admin | 09 Şubat 2016 | Genel

İnşaat Mühendisleri Odası’nda iki adaylı kongre
İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 20 – 21 Şubat tarihlerinde yapılacak olan kongresinde mevcut başkan Tolga Ok ve eski Başkan Abdurrahman Çuhadar yarışacak.
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı İnşaat Mühendisleri Odası (İMO)Kocaeli Şubesi’nde 9’uncu Olağan Genel Kurul hazırlığı var. 20 – 21 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan genel kurulda mevcut başkan Tolga Ok ve geçmiş 7’inci dönemde başkanlık yapan Abdurrahman Çuhadar aday olarak yarışacak. İki yılda bir gerçekleştirilen genel kurulda yedi kişilik yönetim kurulu ve 11 İMO Genel Kurul Delegesi belirlenecek. Genel kurul seçiminde 2 bin 100 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.
İKİ GÜN SÜRECEK
İMO Kocaeli Şubesi’nin 9’uncu Olağan Genel Kurulu 20 Şubat Cumartesi günü başlayacak. Kocaeli Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan genel kurul toplantısı saat 09.00’da başlayacak ve saat 17.00’de sona erecek. Kongrenin ikinci günü ise Körfez Mahallesi Yüce Rıfat Sokak No:50 adresinde bulunan İMO’nun binasında, saat 09.00 ile 17.00 arasında genel kurul seçimi gerçekleştirilecek.
İKİNCİ KEZ YARIŞACAKLAR
2013 yılında İMO Kocaeli Şubesi’nin 10 yıl boyunca başkanlığını yapan Aykurt Bozkurt’un istifa etmesinin ardından Abdurrahman Çuhadar göreve getirilmişti. 2014 yılındaki 8’inci Olağan Genel Kurul’a kadar başkanlık görevini sürdüren Çuhadar, 8’inci Olağan Genel Kurul Seçimi’nde Tolga Ok ile yarışmış ve seçimi Tolga Ok kazanmıştı. İki yıldır başkanlık görevini üstlenen Tolga Ok’un geçtiğimiz günlerde kongrede aday olacağını açıklamasının ardından kendisiyle görüştüğümüz Abdurrahman Çuhadar da genel kurul için son hazırlıklarını yaptığını ve aday olacağını gazetemize açıkladı.
 Hilal GÜDÜCÜ Kocaeli Gazetesi 
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle