Hoşgeldiniz  

İNŞAATÇILAR KÖRFEZ’DE…

admin | 02 Şubat 2017 | İnşaat, Körfez, Körfez Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

İnşaatçılar, Körfez Belediye Başkanı Baran’ı ziyaret etti

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu üyeleri Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette birlik beraberlik mesajları verildi.

“GÜNÜ KURTARMAK İÇİN DEĞİL”

Ziyarette Ok`a yönetim kurulu üyelerinden Kahraman Bulut, Tuncay Arıcan, Fatih Yazıcı, Volkan Gümüş, Emrah Ayhan, Nevzat İlker Ural, Bülent Savaşçı, İbrahim Çakır, Cihan Bahadır Yaşar eşlik etti. İnşaat Mühendisleri Odası`nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Körfez`de günü kurtarmak için değil, geleceğe yatırım olarak gördükleri projeleri hayata geçirdiklerini ve ilçeye yapılan yatırımlar hakkında konuklarına bilgiler aktardı.

BAŞKAN’DAN BAŞKAN’A KALEM HEDİYE

Ayrıca İsmail Baran ziyaretin gerçekleştiği gün doğum günü olması münasebetiyle İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok`un yeni yaşını kutlayarak kendisine kalem hediye etti. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ise, “Öncelikle belediye başkanımız Sayın İsmail Baran`a bizleri makamında ağırladığı için ayrıca bu güzel jesti ve hediyesinden dolayı da çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle