Hoşgeldiniz  

BAŞKAN DOĞAN, BAKAN ÖZHASEKİ İLE…

admin | 01 Mart 2017 | İzmit Belediyesi, Kentsel Dönüşüm, Manşet, Manşet Üst

Bakanla “Cedit Kentsel Dönüşüm” görüşüldü

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi. Bakan Özhaseki ile İzmit Cedit Mahallesi kentsel dönüşümü görüştüler.

CEDİT PROJESİNİN ANKARA SÜRECİ BAŞLADI

Başkan Doğan; “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşüm projesiyle yakından ilgileniyor. Eksik olmasınlar projemizi son derece ilgiyle dinlediler. Kentsel dönüşümü bakanlıkla birlikte yürütüyoruz. Görüşmede Genel Müdürünü de davet eden Bakanımızla projenin son durumunu konuştuk. Böylelikle artık projeyle ilgili Ankara’da da süreç de başlamış oldu” dedi

HER ŞEYİ DÜŞÜNÜYORUZ

“Hedefimiz, bölgemizin dolayısıyla şehrimizin hem estetik görünmesi hem sosyal yaşam alanları açısından da donanımlarıyla yaşayanlarına huzur ve mutluluk veren bir hale gelmesidir. İzmit Belediyesi olarak Cedit’te Türkiye’ye örnek, herkesin yüzünün güldüğü bir dönüşümü gerçekleştirme çabasındayız. Bakanımıza da bu düşüncelerimizi ilettik. Bu konuda ellerinden gelen desteği vereceklerini söyleyerek, belediyelerin kentsel dönüşüm çalışmalarını desteklediklerini ifade ettiler” dedi.

GÖLKAY İLE İLGİLİ BAKAN YARDIMCISIYLA GÖRÜŞTÜ

Başkan Doğan, Ankara’daki temasları sırasında Orman ve Su işleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi’yi de ziyaret etti. Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın da yer aldığı bu ziyarette Doğan, bakan yardımcısıyla Gölkay ( Bıçkıderesi ) ile ilgili görüşmeler yaptı. Başkan Doğan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “ Gölkaya’ın da bulunduğu derede sel taşkını riskinin oluşmaması için göletin savak kapaklarının bakım ve onarım çalışmalarıyla ilgili görüş alış verişinde bulunarak destek istedik. Bakan yardımcımız da talebimize olumlu yaklaşarak kapakların bakım ve onarım hizmetinin bakanlık tarafından yapılacağını söyledi” dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle