Hoşgeldiniz  

AKMEŞE’YE DOĞALGAZ GİDİYOR

admin | 08 Nisan 2017 | İzmit Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Akmeşe’ye götürülecek doğalgazın temeli atıldı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın girişimleri sonucu Akmeşe’ye götürülecek olan doğal gazın temel atma töreni gerçekleştirildi.

Akmeşe halkının yoğun ilgi gösterdiği temel atma törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İZGAZ Genel Müdürü Mehmet Gökalp Özkök, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş Belediye Meclis üyeleri, oda başkanları, belediye başkan yardımcıları ve mahalle muhtarları katıldı.

ON YILLARDIR KONUŞULAN…

Törende konuşan Başkan Doğan “bize göre bugün tarihi bir gün. Akmeşe’ye gaz götürülmesi on yıllardır konuşulan bir konuydu. Büyük mücadeleler verildi, herkes gayret etti. Hatta bir ara oldu, olacak aşamasına geldik ama bir türlü gerçekleştiremedik. Gerek Büyükşehir Belediyemiz gerekse biz İzmit Belediyesi olarak çok arzu ettik ve her türlü desteği vermeyi de taahhüt ettik, ama gerçekleştiremedik.

MÜDÜR GÖKALP’E TEŞEKKÜRLER

Yeni genel müdürümüz bizim evladımız. Yaklaşık üç ay önce kendisiyle bir görüşmemiz oldu ve birlikte kafa kafaya verdik ve inşallah bu işi başaracağız dedik. IZGAZ müdürümüz Gökalp beye bu önemli hizmette vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.

İLK KAZMAYI VURUYORUZ

Biz Akmeşe’mizin her zaman hakkını hukukunu koruduk. Her mahallemize olduğu gibi Akmeşe’ye de hizmet bizim görevimiz. Üzerimize düşeni sonuna kadar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Artık Akmeşe’mizin doğal gazımızın kazmasını da vuruyoruz. Akmeşe’miz doğalgazıyla artık daha güzel olacak

ARTIK ABONE OLMA VAKTİ

Akmeşe’deki hanımefendilerimizin ellerinden her şey gelir, çok beceriklidirler. Bugün burada kendilerine önemli de bir söz veriyoruz. İnşallah Akmeşe’li bayanlarımız önümüzdeki kış artık soba yakmayacaklar. Genel Müdürümüz bu şehrin bu ülkenin evladı olduğu için bazı konularda elini taşın altına koydu. Tabi ki bizde bütün gücümüzle destekledik. Şimdi artık sıra sizde, artık abone olma vakti. İlk başkan olduğum zamanlardaki Akmeşe’yle, şimdiki hali arasında dağlar kadar fark var. Akmeşe daha iyi, sadece Akmeşe değil, çocuklarımız, vatandaşlarımız da daha iyi durumda. Onlara her türlü imkânları sağlıyoruz” dedi.

Tel: 0 507 992 21 50

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle