Hoşgeldiniz  

BELEDİYEDEN 387 YAPI RUHSATI

admin | 29 Nisan 2017 | İzmit Belediyesi, Manşet, Manşet Üst, Son Dakika


İzmit’te 4 Ayda 387 Yapı Ruhsatı Verildi

İzmit Belediyesi, Belediyenin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre son dört ay içerisinde 387 adet yapı ruhsatı verildiğini açıkladı

GEÇEN YIL 1256 RUHSAT

İzmit Belediyesi tarafından 4 ay içinde 387 adet yapı ruhsatı verildiği açıklandı. Belediyenin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre; vatandaşların ruhsat talepleri en kısa süre içinde incelenerek karara bağlanıyor. Yetkililer, yapı ruhsatı verilme aşamasında binaların 3 boyutlu görsellerinin istendiğini, ayrıca ruhsatlarda yağ tutucu uygulamasıyla yangın projelerinin de arandığını söylediler. İzmit’te geçen yıl içinde verilen yapı ruhsat sayısının ise 1256 olduğu kaydedildi.

EN SORUNSUZ ÇEVRE…

İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileri çalışmaların 3194 sayılı İmar Kanunu, ilgili tüm kanunlara, yönetmeliklere, genelgelere yürütüldüğünü belirterek “Amacımız, belediyemiz sınırları içerisinde estetik açıdan çevreye uyum sağlayan binalar yaptırmak, modern şehircilik anlayışı içerisinde en hızlı hizmeti vermek ve en sorunsuz çevre oluşturmaktır” dediler.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5993
EURO 4,0182
BIST 95.147
ALTIN 144,8881

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle