Hoşgeldiniz  

İzmit Belediyesi UYARDI..!

admin | 07 Aralık 2016 | İzmit Belediyesi, Kentsel Dönüşüm, Manşet, Manşet Üst

kentsel-donusum-site

İzmit Belediyesi; “Bekahan Yapı ile ortak çalışmamız yok”

İzmit Belediyesi’nin adını kullanarak Bekahan Yapı kentsel dönüşüm çalışması yaptığını belirten firma ile ilgili belediyeden açıklama yapıldı.

BEKAHAN YAPI BİZLE DEĞİLDİR..!

Yapılan açıklamada, “Bekahan Yapı firması kurumumuzun adını kullanarak, gazete ve internet sitelerinde, İzmit Belediyesi ile ortak kentsel dönüşüm çalışması yaptığını açıklamaktadır. Söz konusu firma ile belediyemizin ortak hiçbir çalışması bulunmamaktadır. İzmit Belediyesi olarak sadece Cedit Mahallesi’nde kentsel dönüşüm çalışması yapmaktayız.

HER FİRMA BİREYSEL ÇALIŞABİLİR

Cedit’teki çalışmanın dışında İzmit Belediyesi’nin hiçbir kurum ve firmayla bir kentsel dönüşüm çalışması bulunmamaktadır. Bu mahalle dışındaki çalışmalar, özel sektörde faaliyet gösteren firmaların kendi yaptıkları çalışmalardır. Her kuruluş kurallar, kanunlar çerçevesinde kentsel dönüşüm çalışması yapabilir. Söz konusu firmanın İzmit Belediyesi’nin kendilerine destek verdiği ve belediyeden gerekli izinlerin alındığı yönündeki açıklamaları gerçeği yansıtmamaktadır.

KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİN

İzmit Belediyesi olarak, şehrimizin menfaatine olan her çalışmanın yanındayız. Belediyemiz tarafından yürütülen veya desteklenen çalışmalar hakkında sık sık kamuoyuna bilgilendirmeler yapılmaktadır. İzmit Belediyesi’nden yapılmayan resmi açıklama ve bilgilendirmelere vatandaşlarımızın itibar etmemelerini önemle duyururuz” denildi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle