Hoşgeldiniz  

İZMİT Kabaoğlu’nda Şuyulandırma TAMAMLANDI…

admin | 03 Ocak 2017 | Genel, İzmit Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Kabaoğlu’nda Şuyulandırma TAMAMLANDI…

İzmit Belediyesi tarafından Kabaoğlu’nda 119 hektarlık alanda gerçekleştirilen şuyulandırma sonucunda hak sahiplerine tapuları Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından verildi.

Şuyulandırma çalışmasında, 507 kişiyi ilgilendiren 364 adet parsel üretildiği, ayrıca bölgede 1 ortaokul, 2 ilkokul, 1 pazar alanı, 2 ibadet yeri, 48 park yeri, 1 sosyo kültürel alan, 1 sağlık tesisi alanı, 1 kreş alanı, 1 belediye hizmet alanı, 2 teknik altyapı alanı ve 1 spor tesisi alanı ayrıldığı kaydedildi.

YENİ ŞEHİR KABAOĞLU’NDA

Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş ile hak sahiplerinin yer aldığı tapu dağıtımında konuşan Başkan Doğan “yeni tapularınız hayırlı uğurlu olsun. İzmit Belediyesi olarak şuyulandırma çalışmasının her aşamasında sizlerle istişarelerde bulunduk. Kabaoğlu’nda oldukça şeffaf ve memnuniyetin en yüksek olduğu bir çalışmayı yaptık. Bu tür işler kolay olmuyor. Bundan sonra, içiniz rahat bir şekilde nerede ne yapacağınızı bileceksiniz. Bu tür çalışmalar, yapıldığı yerlere değer kazandıran çalışmalardır. Şuyulandırma yapılan bölgede belki 5 sene sonra yeni bir şehir oluşacak. Allah güle güle, çoluk çocuklarınızla huzur içerisinde oturmayı nasip etsin” dedi. Vatandaşlar da Başkan Doğan’a yapılan çalışma için teşekkür ettiler.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle