Hoşgeldiniz  

İzmit Merkezde İş Yerine Dönen Binalar..!

admin | 01 Kasım 2016 | Manşet, Manşet Üst

izmit-merkez-isyeri-site

İzmit Merkezde İş Yerine Dönen Binalar

İzmit merkezdeki binalar hızla iş yeri olma yolunda ilerliyor. Bunun en büyük örneği Dolphin Alışveriş Merkezi karşısındaki bina. Bir bakın apartman tamamen iş yerine dönmüş.

İKAMETTEN, İŞ YERİNE DÖNEN EVLER

İzmit merkez, dar bir alan içinde kurulu olması, iş, ticaret yapmak isteyen ve ofis ihtiyacı olan firmaların tercihini eskiden ikamet olarak kullanılan evlere yöneltti. Bunun en büyük örneğiyse, Dolphin AVM ve Kocaeli Adliyesi civarındaki binalar gösterilebilir. Bu civarda binalarda neredeyse tamamı iş yeri oldu.

BİR SEBEBİ DE DAHA PAHALI OLMASI

İzmit merkezde evleri olan mülk sahipleri ikamet olarak kiraya verdiklerinde aylık gelirleri 1.000 TL iken, iş yerine verildiğinde bu rakam 1.500 TL’ye kadar yükseldiği görülmekte. Hatta ve hatta şehrin karmaşasından ve gürültüsünden bıkan mülk sahipleri bile evlerini boşaltıp iş yerine vermekten de kaçınmadıkları görülmekte.

KAVŞUT APARTMANI BUNA ÖRNEK

İş yerine dönen apartmanlardan biri de Dolphin AVM’nin tam karşısında bulunan Kavşut Apartmanı gösterilebilir. Fotoğrafta da görülebileceği gibi neredeyse her ev iş yeri olarak kullanılıyor. Avukatlar, emlakçılar, mali müşavirler Kavşut Apartmanı hem A Blok, hemde B Blok’ta ağırlıklı olarak görmeniz mümkün.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5778
EURO 4,0112
BIST 95.147
ALTIN 144,4338

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle